Alte știri din fotbal
Sandu Boc știe ce nu funcționează la FCSB! Teorie surprinzătoare despre chinurile campioanei: „Sunt puțin dezamăgit”
1
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
12
Știri din fotbal internațional
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lothar Matthaus, accident la schi » Va fi operat astăzi la Munchen
0
Raul Rusescu a dat scorul exact la Dinamo Zagreb - FCSB: „Vedem 4 goluri”
0
Acuzați de „sclavie modernă”! Cum se apără Lucas Hernandez și soția lui
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
0
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Știu că te doare prostia!
E greu cand esti putin spre deloc inteligent. Te descurci singur in viata sau ai un tutore legal?
Astia sunt aia pe care-i "batea" domnul Becali in declaratii premature, inainte sa-i incurce Skendija oalele...
detalii de culoare?
E bine că ne confirmi cine e idolul tău deși nu vrei să recunoști.Dar stai liniștit că nu ești singurul mai ai și alți adepți care tot vorbesc despre el.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi Becali, după ce a aflat posibila următoarea adversară a FCSB-ului: „Îi spulberăm” „E foarte bine, i-am mai scos! (n.r. pe Qarabag) Noi nu numai că i-am mai scos, ei au doar două meciuri în picioare, ei abia în august încep campionatul. foarte bine, nu? În mod normal prima șansă e a noastră, dacă nu o scoți pe Qarabag cum să te lauzi că vrei Liga Campionilor? Nu sunt de talia noastră, nici fotbalul lor nu se compară cu talia noastră. Au pierdut jucători, n-au nici ritm de joc, îi spulberăm! E bine că jucăm meciul acasă, îi batem 2-0, 3-0, să fim siguri de calificare. După o să fie mai greu”, a declarat Gigi Becali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.