INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » STEAUA - LEGIA, MIERCURI, ORA 21:45, ÎN DIRECT PE DIGI1, DOLCE1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Ciprian Marica știe cine îl va înlocui pe Denis Drăguș cu Turcia: „Pierdere mare, el va fi titular”
0
Kopic a luat decizia! Ce se va întâmpla la meciul cu Farul, după eroarea lui Epassy
0
„Să-i luăm gâtul?! » „Țețe” Moraru îi ia apărarea lui Epassy, după gafa din Dinamo - Petrolul
0
Meci fără VAR în Superliga » Probleme la stadion
0
Știri din fotbal internațional
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Jose Mourinho, după ce a picat cu Real Madrid în Liga Campionilor: „Regele!”
0
Pep Guardiola, discurs pro Palestina: „Am ignorat Gaza. I-am abandonat pe copiii manipulați de lașii puternici!”
1
Noutăți cu transferul lui Drăgușin: italienii iau mâine decizia! » „Fiorentina era asul din mânecă, dar...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Esti un ret4rd, daca tu crezi ca rockerii sunt punkerii sunt nespalati inseamna ca deja pot sa imi fac o idee despre ce gen de muzica asculti.
DE OBICEI ROCKERI NU SUNT CEI CE SE ARATA SI CHIAR NU CONTEAZA CE MUZICA ASCULTI.. SI MARIUS TUCA SETE ROCKER..SI MIRON COZMA...CINE NU SE SPALA... NU SE SPALA CA ASA ESTE NU CA-I PLACE MUZICA ROCK..SUNT ASA DE MULTI IMBECILI CU CARE NU MA BAG .CE STIU EI CE ESTE VAMA VECHE??? EI ACOLO CRED CA SE ARD OAMENI NU STII??? ..
UITE CA SA NU MAI VORBESC DESPRE ULTRAS..LA DINAMO MERGE MAI BINE CA SUNT DOI OAMENI PREGATITI ELIAS SI DOMN PROFESOR CARE SI-A FACUT STAGIUL IN GALERIA ROMEI UNDE ESTE MEMBRU SI FAN... ATUNCI CAND VA BAZATI PE SUD O SA AVETI SI VOI GALERIE CA DINAMO..PANA ATUNCI LA NORD A RAMAS MANELISMUL..AM UITAT SAL PUP PE BIETUL UEFA UN ALT BAIAT CARE STIE CE INSEAMNA ULTRAS LA DINAMO..GATA NU MAI VORBESC DE-ASTEA CA SUNT PREA BATRAN SA MAI FIU ULTRAS ..SUNT UN BIET CAINE CATRANIT SCUZE TOVARASI...CARE V-AM SUPARAT ...DAR ATENTIE INTRU IN VOI DACA E VORBA DE DINAMO .... ...Comentariul tău...
Asta cu rockeri nespalati m-a facut sa scuip cafeaua pe monitor. Ce iti da tie impresia ca rockerii nu se spala? Nu stiu cum sa-ti spun dar majoritatea prietenilor pe care ii am sunt rockeri, muncesc ca programatori in IT pe salarii de care tu nu te poti atinge ..si la peste 1000 de euro salariu in Romania te apuci de cersetorie doar daca o ai ca hobby. Ar trebui sa te gandesti ca rockerii navalesc vama in fiecare an si caonsum mai mare de alcool decat in vama nu gasesti nicaieri in Romania. Alcoolul ala costa bani..si in ultimii doi ani toate s-au scumpit in vama dar tot este full de rockeri. Ceea ce rezulta ca rockerii au job-uri bune din moment ce isi permit sa se puna in cap in vama.
Stiam ca se numeste National Arena.
NU INSEAMNA CA ESTI CURAT DACA NU ESTI ROCKER...ATAT CAT INSEAMNA CA ASCULTI NANA MUSKOULI..DACA ESTI JEGOS ESTI ORICUM..DE UNDE AI PRINS ANATEMA ASTA ..CA DACA ESTI ROCK ESTI JEGOS???JEGOS SI DESPUIAT DE CAREACTER POTI FII ORICUM SI DACA JUDECI OAMENII..UITE TU ESTI UN EXEMPLU DE JEGOS..DA ESTI UN JEGOS TREAZ SI MOTIVANT TE-AI TREZIT OMULE????..
NU INSEAMNA CA ESTI CURAT DACA NU ESTI ROCKER...ATAT CAT INSEAMNA CA ASCULTI NANA MUSKOULI..DACA ESTI JEGOS ESTI ORICUM..DE UNDE AI PRINS ANATEMA ASTA ..CA DACA ESTI ROCK ESTI JEGOS???JEGOS SI DESPUIAT DE CAREACTER POTI FII ORICUM SI DACA JUDECI OAMENII..UITE TU ESTI UN EXEMPLU DE JEGOS..DA ESTI UN JEGOS TREAZ SI MOTIVANT TE-AI TREZIT OMULE????..
Mai sunt si aia de la Cardiff
On the basis of sponsorship agreement with PepsiCo the stadium has been named Pepsi Arena for commercial purposes.
Aia de la liverpool sunt soft pe langa ce au astia de la Millwall, Leeds sau West Ham Unired. Am un prieten englez care este fan infocat Liverpool si mi-a spus ca sunt ai dracu si cei din Liverpool dar nu intra in categoria celor 3 mentionate mai sus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.