Comentarii (6)
supersolo
supersolo  •  26 Mai 2014, 13:01

Au avut 99% noroc in primele 90 minute ...dupa aia in prelungiri si-au revenit la ce stiau ei mai bine sa joace .....atunci s-a vazut forta de joc a Realului...pregatirea fizica si psihica ...la penalty-uri Realul pierdea ....toti stiau asta ...si s-au ferit de acel moment ca dracul de tamaie....Au dat mai mult de 100 % in acele 30 de minute de prelungiri....si au castigat ...nu stiu daca a-ti vazut cum a trait Simeone acele 30 de minute ...dar eu am putut sa-mi dau seama ca intrase in panica inainte de acel gol de 2-1...dupa care Atletico practic nu a mai contat in teren ...

malakian
malakian  •  26 Mai 2014, 11:12

Ce compunere de clasa a 4-a. Ai pus pe foaie ce ai visat noaptea trecuta, domnule 1/2.

sslr
sslr  •  26 Mai 2014, 10:56

'copleşit de emoţii'??!!?? nu a existat om mai calm ca el la golul egalizator! dar trebuie aranjat cum trebuie un articol facut din presupuneri.

real09
real09  •  26 Mai 2014, 10:43
Postat de dimonty1 pe 26 Mai 2014, 09:31

parerea mea ca am avut si ghinion. la penaltiuri orice se poate intampla. pintili nu tre sa fie suparat si varela. au ratat ei bagio si baresi. capu sus baietii si la anu cistigam canpionatu iar

cat de prost trebuie sa te nasti sa comentezi de variola si de pantiliiiiiii de la tara la un articol care cuprinde nume precum ANCELOTTI, RAMOS, MARCELO, MODRICI. Bine la ce poza are boschetarul la avatar nu e de mirare nimic