Alte știri din fotbal
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Stadionul Steaua, gaură neagră de milioane de euro! Salariile angajaților, duble față de veniturile arenei!: „E o bătaie de joc!”
0
Bogdan Stelea nu-l menajează, după gafa din Slovacia: „Aioani, cum să spun...”
4
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Știri din fotbal internațional
Faliment sportiv și gaură uriașă în buget » Cât pierde Italia după a treia calificare la Mondiale ratată la rând!
0
Omul lui Chivu, „mitraliat” de presa din Italia, după eliminare: „E o crimă ce a făcut! Poartă întreaga responsabilitate”
0
„O rușine pentru fotbal, arogant și obraznic!” » Bosniacii îl DISTRUG pe Donnarumma pentru gestul care nu s-a văzut la TV
0
Gazzetta dello Sport a postat fotografia care exprimă perfect drama Squadrei Azzurra » Ce scriu italienii: principalul vinovat
10
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasati-ne ca si inaintea turului au batut 7-0 in campionat si au venit aici si nu stiau pe unde e mingea, mare noroc au avut ca nu au luat bataie. Se califica CFR fara probleme la ei, suntem peste ei si s-a vazut in primul meci.
Ce treaba are Kilmarnock cu articolul gigistule underground? Celtic a jucat cu Motherwell, un orasel de 30k de locuitori, care daca jucau si cu Iasul, tot 5 luau! CFR o sa se califice pe terenul scotienilor ***!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din pacate...n-avem sanse. Celtic e prea puternica pentru CFR, dar baietii trebuie sa fie optimisti si sa dea totul.
Ce treaba are FCSB cu articolul? Iar esti rapidist sub acoperire?
Pe Kilmarnock si Dinamo a invins-o intr-un amical 3-0 recent.
Nici o problema! Daca-i elimina scotienii, intra in grupele EL de unde vor lua cele 15 meleoane la care viseaza ciobandante!
E bine asa..
Scorpie, te bantuie FCSB? Prea multe greseli pe site in ultima vreme. Mai ales pentru cei ce ati lucrat ani buni cu Tolo. Si nici Mihnea nu agreeaza greselile repetate...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.