Alte știri din fotbal
Duel incendiar al peluzelor, la start, în FCSB - Rapid » Apoi, dialogul s-a prăbușit la un nivel suburban
0
După 5 etape fără gol primit, Cristiano Bergodi are un singur gând + Planul pentru mercato
0
FCSB - Rapid, ultimul derby din 2025 » Gol FABULOS pe Arena Națională
23
Filipe Coelho, la prima apariție de la coșmarul din Conference League: „Nu am meritat ce s-a întâmplat”
1
Știri din fotbal internațional
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
Lovitură pentru Liverpool » Accidentarea lui Alexander Isak este una gravă
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Arma hipersonică a SUA care poate lovi China sau Rusia în 20 de minute
Libertatea
daca sa-ti arunce cate unul 50 de centi inseamna sa fi platit in valuta ...
da,campioonat,cupa romaniei,cupa ligi si grupele e.l. in acel an,am facut cvadrupla istorica. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. ia discuta tu cu unu din cluj sa vezi ca daca nu intra cfr in grupe(si sigur nu intra) va desfiintati. peste 2 ani nimeni nu os a isi mai aduca aminte ca ati existat.
aha. la capsuni? :))
Super joc nu credeam ca pot juca asa arbitrii au vrut neaparat sa ciupesca pe clujeni
Daca il recapata si pe Tucudean pana la meciu tur cu isrealieni si mai aduc un mijlocas central in locu lui Hoban care e doar o mumie fara pereche, au sanse pana la playoff-ul UCL. Acolo insa, pot da de un Ajax sau Atletico Madrid si e cam final countdown.
Sa traiti!!! Felicitari CFR pentru victoria bine meritata. Trece si de Hapoel. Apropos, traduceti va rog cineva in limba rusa comentariul evidentiat de sus pentru ca google translate da eroare. Multumesc!:)
dudelangeala n-o poate sterge nimic
n-ai nimerit-o =))...tara mea nu-i si tzara ta ...(Io sunt platit in valuta)ia zi cat ai pensia ?
#cvadruplaistorica
adevarul este ca daca treceati de astana sau erati eliminati oricum erati in turul 3 e.l.,deci tot aia era. picati cu ceva echipa din andorra, si de aia treceati si daca nu vreati,asa,va elimina maccabi si tot aia este. oricum sa va chinuiti cu cea mai slaba echipa din turul 1 este o rusine mondiala,pacat ca a ratat janga ala in ultimul minut. total nemeritat calificarea,dar repet,tot una este,in grupa nu intrati si tot clujul stie ca titi diesel nu mai baga niciun leu si va baga in faliment daca nu ajungeti in grupe,voi acum jucati pe viata si pe moarte la propiu. faliment fericit ca in grupe sigur nu ajungeti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.