Comentarii (423)
tequlix
tequlix  •  17 Iulie 2019, 22:34

Sa inteleaga si fazanii sau popandaii de la Dinamo ca nu faci nimic cu tinerii, uite CFR-ul, tot greul il duc batranii cu rezultate, au luat 2 campionate la rand. Respect CFR. Echipa completa si performanta din toate punctele de vedere.

draxter
draxter  •  17 Iulie 2019, 22:34
Postat de Daniel Irimescu pe 17 Iulie 2019, 22:15

Ne diagram. Golul calificarii va fi cu cacaiul

Respect!

tinn
tinn  •  17 Iulie 2019, 22:33

hai astana, ia-le banii la babaciuni, ia-le legumele din zama la hateri

juliusmad
juliusmad  •  17 Iulie 2019, 22:33
Postat de alan24 pe 17 Iulie 2019, 22:32

Golllllll bravo batranii !!!

:)))

ghostark
ghostark  •  17 Iulie 2019, 22:33

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL IUBIREA ROMANIEI

tequlix
tequlix  •  17 Iulie 2019, 22:33

CALIFICAREEE, CUM AM ZIS

alan24
alan24  •  17 Iulie 2019, 22:32

Golllllll bravo batranii !!!

juliusmad
juliusmad  •  17 Iulie 2019, 22:32
Postat de alan24 pe 17 Iulie 2019, 22:31

Care sunt aia asa batrani ? In afara de culio...si fundasul central. Deac nu intra in categoria asta..este jucator de nationala si unul dintre cei mai buni din liga 1

e lot imbatranit :))

tinn
tinn  •  17 Iulie 2019, 22:32

ofsaid clar, arbitru vorbit

hector13
hector13  •  17 Iulie 2019, 22:32

:)))))))))). E acolo!

  • 1
  • •••
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • •••
  • 43
Comentează