Comentarii (423)
10214392751272571
Raoul Fulgos  •  17 Iulie 2019, 21:42
Postat de alan24 pe 17 Iulie 2019, 21:36

Pai cand joaca ei, toata tara suntem impotriva lor...clujeni, dinamovisti, ploiesteni, rapidisti..toata lumea. De ce oare ?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  17 Iulie 2019, 21:42

Sangele apa.nu se face. EU sunt jumate ardelean .. hai Cfr ! Una e internul alta e cu dusmanii cand ne cotropesc.

alan24
alan24  •  17 Iulie 2019, 21:40
Postat de Abigail Laslas pe 17 Iulie 2019, 21:36

Și cât crezi că-i tine pe babii aia 35+?

Taci ma. Babii aia v a descalta de cativa ani intr una...aveti *** ca e 2-1..daca mai inscrie baba de deac unul, fugiti ca sobolanii..ca asa e fcsbistul ! Se urca pe maybach cand e bine, si se ascunde in scorbura la greu ! Sa fii fcsbist..ce urat suna ! Tradatorilor ! Ati tradat echipa de suflet

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

749913671784643
Razvan Marcel  •  17 Iulie 2019, 21:39

CFR joaca cu moldoveni?A sutat Burca,dar ii visati pe FCSB?

 •  17 Iulie 2019, 21:38
Postat de tonyys pe 17 Iulie 2019, 21:37

E de naționala subnutriților.

Pleaca ma ca esti prost.

tonyys
tonyys  •  17 Iulie 2019, 21:37
Postat de ghostark pe 17 Iulie 2019, 21:35

Rotariu e jucator de nationala.

E de naționala subnutriților.

tequlix
tequlix  •  17 Iulie 2019, 21:37
Postat de Abigail Laslas pe 17 Iulie 2019, 21:36

Și cât crezi că-i tine pe babii aia 35+?

pai in turu urmator joaca cu Maccabi Tel Aviv, sunt mai buni decat Kazahii asta clar, nustiu, vom vedea, eu zic ca trec si de israelieni si se vor opri in playoffu UCL.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  17 Iulie 2019, 21:36
Postat de tequlix pe 17 Iulie 2019, 21:35

Se califica CFR, ii vad montati sa reuseasca

Și cât crezi că-i tine pe babii aia 35+?

tonyys
tonyys  •  17 Iulie 2019, 21:36
Postat de alan24 pe 17 Iulie 2019, 21:34

Ba fcsbistule..cine ti a spus tie ca Roti este cel mai bun de la astana ? Si a i uitat ca stapanul vostru se chinuie de vreo doi ani sa il i a ? Roti este peste toti mbbapeii vostri. Hai taci ! Ca daca mai d a unul cfr si face 3-1..dispareti cu toti de aici !

Pai se vede cu ochiul liber că rotariu e singurul mai răsărit de la astana, restul sunt de comedie in frunte cu portarul. Rotariu un jucător care în liga 1 a jucat la o echipa slabă de play-out fara a avea mari realizari individuale.

alan24
alan24  •  17 Iulie 2019, 21:36
Postat de pe 17 Iulie 2019, 21:31

Hai bro ca si noi ne-om bucura nitel daca Milsami conduc maine fcsboiul.

Pai cand joaca ei, toata tara suntem impotriva lor...clujeni, dinamovisti, ploiesteni, rapidisti..toata lumea. De ce oare ?

  • 1
  • •••
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • •••
  • 43
Comentează