Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
3
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
3
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
daca si dumitras mai da gol e clar cu ce echipa joaca oaia
esti doar un papagal de tastatura...atat!:))
preputian ,in orasul ala te mananc in 2 secunde ,ia da adresa!:))
nu mi se pare o grupa grea. man utd nu mai e aceiasi forta din ani trecuti. sezonul trecut sau chinuit cu otelul si au iesit din ucl, braga si galatasaray sunt adversari buni dar nu de speriat cred sincer ca cfr are sansa la locul 2. basel era de nivelul celor doua asa ca daca se concentreaza si se daruiesc pot sa treaca de grupa. au batut roma au facut egal cu chelsea cred ca daca vor bate pe braga sau galata nu e o mare surpriza! mult succes!!
ce e aia "matwa" ?? nu ti-ai luat nici bac-ul pamfletare.. e bun, unde esti dus, la fier vechi cumva??
nu te deranjez decat o data ,sigur nu-ti mai trebuie!:)))
nu asa, ca nu vrea ca un nebun sa ma deranjeze tot timpul.. trebuie sa ne dam intalnire, nu cu adresa ... o rezolvam atunci bai microbule
lasa-mi adresa ,te caut eu ,sa vedem cand am timp si de tine.smechere!:))
Hooo ma am zis, in MM te crezi smecher, hai ne intalnim in orash, ce-s cu amenintarile astea in capul tau.. te crezi tare pe net ma copile??
nu ma mai confunda cu Strula al vostru sau logan Naomitza !:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.