Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
puteam jura ca mai intri de pe 3 conturi clona. asta-i al doilea, hai ca poti, sunt convins ca mai ai conturi nesuspendate, catalino
***, cam ai vocabularul limitat
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
După un Asemenea meci înțeleg de ce echipele mici au 5 6 înfrangeri în grupele ligii campionilor și 20 de goluri luate!
maccabi haifa-fcsb 5-0 lejer cu echipa de o ieri si de aici v-ati obisnuit cu succes ca nicio participare in cupele europene fara manita. :))))))))))))
grupa prostalailor
N-a mai scos bursucu *** toti oamenii de atac sa se apere in 16 m...si s-a vazut....final fara emotii....altceva.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
s-a terminat calificarea si noi nu stim. si astana a castigat cu 1-0 acasa si rezultatul final il stim. nu-i gata nimic,oricum important este sa nu intrati in grupe(de fapt tu esti ***,tu intri doar in rusini,dar in fine),restul este cancan. ca sunteti eliminati in turul 2,3 sau 4,tot aia este.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un meci splendid.
cfr cluj este o rusine mondiala a furat banii dupa ce a intrat direct pe spatele stelei in grupe si in loc sa intre in faliment cum era normal,a iesit fraudulos din insolventa. tu daca esti din cluj stii cel mai bine ca daca nu inrati in grupe,titi diesel va desfiinteaza. asa mandrie sunteti. Steaua este mandria Romaniei,singura echipa care joaca an de an in grupe,fiind din Romania.
hai ca s-a terminat meciul gigistule mai baga o dusca de necaz si treci la somn
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.