Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
0
Julian Alvarez aruncă „BOMBA”: „Vreau să mă transfer!” » Destinația aleasă
0
Miroslav Klose se înclină în fața lui: „Cel mai bun din toate timpurile!”
0
Le-a stricat cel mai fericit moment » Ce replică a primit un fan care și-a cerut iubita de soție pe stadion!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
ca si antijoc, poate, cu toata ca mai potrivit ar fi "oribil"
:)))
maccabi - cfr 4-0 lejer echipa de plutonisti
Alcoolul este viata si viata e alcoolul Din zori pana-n noapte traim in pericol
fortza cfr!fcsbeii mor de ciuda!
Dudelange matura cu voi pe jos asa cum fac echipele europene de categoria a 3-a. Manita dupa manita va dau echipele astea. La cateva zile dupa infrangerea cu Dudelange, CFR a invins echipa fondata in 2003 de clanul albanez Becali, cel care a distrus fotbalul din romanesc, a alungat sponsorii seriosi si oamenii care puneau suflet in meserie prin valizele pe axa Buzau, Bistrita, Cluj si Alexandru Tudor care s-a pocait de tot dupa retragere si a fugit sus in muntii din loja Fcsbului sa-si primeasca rasplata dupa atatia ani de "slujitoreala pe barosaneala, la fel ca Argaseala"
corect doar ca nu e macccabi haifa la aia s-a putut un 5-0 cu fcsb deci hai maccabi haifa.
nu e idot e doar turmentat intelege-l si asta n-o spun eu ci mai multi pe aici pe site care-l cunosc.
saniuta fuge nimeni n-o ajunge sau polarul depinde ce preferinte ai.
duuuudeeeelangeeee
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.