Comentarii (170)
1198766430181192
Abigail Laslas  •  24 Iulie 2019, 23:01
Postat de Eugen Iustin pe 24 Iulie 2019, 22:55

Un meci splendid.

ca si antijoc, poate, cu toata ca mai potrivit ar fi "oribil"

juliusmad
juliusmad  •  24 Iulie 2019, 23:00
Postat de Eugen Iustin pe 24 Iulie 2019, 22:55

Un meci splendid.

:)))

bengalezulsebyk
bengalezulsebyk  •  24 Iulie 2019, 22:59

maccabi - cfr 4-0 lejer echipa de plutonisti

rammstein_deutschland
rammstein_deutschland  •  24 Iulie 2019, 22:31
Postat de Abigail Laslas pe 24 Iulie 2019, 22:28

ca sa intrebe haterii prostalai

Alcoolul este viata si viata e alcoolul Din zori pana-n noapte traim in pericol

danut1971
danut1971  •  24 Iulie 2019, 22:23

fortza cfr!fcsbeii mor de ciuda!

ghostark
ghostark  •  24 Iulie 2019, 22:21
Postat de Abigail Laslas pe 24 Iulie 2019, 21:57

duuuudeeeelangeeee

Dudelange matura cu voi pe jos asa cum fac echipele europene de categoria a 3-a. Manita dupa manita va dau echipele astea. La cateva zile dupa infrangerea cu Dudelange, CFR a invins echipa fondata in 2003 de clanul albanez Becali, cel care a distrus fotbalul din romanesc, a alungat sponsorii seriosi si oamenii care puneau suflet in meserie prin valizele pe axa Buzau, Bistrita, Cluj si Alexandru Tudor care s-a pocait de tot dupa retragere si a fugit sus in muntii din loja Fcsbului sa-si primeasca rasplata dupa atatia ani de "slujitoreala pe barosaneala, la fel ca Argaseala"

engonga
engonga  •  24 Iulie 2019, 22:15
Postat de bengalezulsebyk pe 24 Iulie 2019, 22:13

haide Maccabi, se poate!

corect doar ca nu e macccabi haifa la aia s-a putut un 5-0 cu fcsb deci hai maccabi haifa.

engonga
engonga  •  24 Iulie 2019, 22:09
Postat de cluj_cluj pe 24 Iulie 2019, 22:05

Oare cat de idiot poti fii sa ai o idee fixa cu dudelange... de fapt e un sinonim... idiot -***

nu e idot e doar turmentat intelege-l si asta n-o spun eu ci mai multi pe aici pe site care-l cunosc.

engonga
engonga  •  24 Iulie 2019, 22:06
Postat de Abigail Laslas pe 24 Iulie 2019, 21:57

duuuudeeeelangeeee

saniuta fuge nimeni n-o ajunge sau polarul depinde ce preferinte ai.

1198766430181192
Abigail Laslas  •  24 Iulie 2019, 21:57
Postat de ghostark pe 24 Iulie 2019, 21:55

Hai CFR Campioana Romaniei fondata in 1907, cu 100 de ani inaintea Fcsb-ului nascut "ieri" la initiativa infractorilor, fara istorie, fara stadion, fara culori, cu o stema in forma de arici calcat de masina, cu organigrama medievala in secolul XXI, formata din stapan si supusi. Nu vrem Fcsb in Europa, nu ca avem ceva impotriva lor dar iar ne fac de rusine facand act de prezenta ca sa incaseze doar banii. Fcsb este paralela cu fotbalul. A trebuit sa joace CFR in Champions League ca o echipa romaneasca sa obtina puncte bune (10) in faza grupelor.

duuuudeeeelangeeee

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 17
Comentează