Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
1
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
0
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
De vis ca fi necalificarea Fcsb in EL si falimentul trupei concomitent
Scoateti ba catargul din ochi. La Fcsb se creaza un staff numai din arbitri si puscriasi. Ultimul transfer. Tudor. Deaconu are influenta de la distanta. Argaseala semneaza hartiile, cele pe care care i le arunca stapanu pe jos cand are chef de joaca. Nu m-ar mira sa-l vedem pe Ion Craciunescu ca antrenor principal la echipa inventata in 2003 de puscariasi dubiosi care au fost prinsi cu valiza in flagrant, ciuca batailor in Champions League.
BAGA-L BAH DANE PE PAUN..IN CELULA NOASTRA CA N-AI ZVAC..SI SUPORTERII CFR SUNT PRINTRE CEI MAI SLABI DIN RO..18 MII..SI????????/
Hora, stan, momcolovici, nedelcu, roman, sunt titulari? Imi dau seama cine esti dupa doza de prostie ce o arati in comentarii.
ce ii domina si in tribuna cehi pe cheferisti . penibil
daca ar da si stanciu gol ar fi de vis.
Fotbalul romanesc are o sansa uriasa sa iasa din mediocritate..cu o prezenta in liga campionilor. Echipele romanesti, jucatorii romani a r avea o alta imagine in europa..plus coeficientul ce poate veni de acolo.. Liga Campionilor e sansa....europa league nu ne ajuta asa tare...deci orice om intreg la cap trebuie sa sustina Cfr..
si de tine-mi pare bine ca te oftici
Da sigur mai ales Pintilii, Gnohere, Man, Hora, Nedelcu, Moncilovic, Stan, Roman....
pai uita-te la meci. cate suturi a dat ksv pe poarta? (btw, bara nu e considerata sut pe poarta). Astia nu-s fraieri, ca Celtic
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.