INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » CFR CLUJ - SLOVAN LIBEREC, AZI, ORA 21:45, ÎN DIRECT PE TRANSILVANIA LOOK ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Proaspăt convocat la națională, Cătălin Căbuz a comis gafa care poate decide titlul în Superligă!
0
U Cluj o EGALEZĂ pe Craiova în fruntea Superligii! Profită de o gafă rar văzută în fotbal: a comis-o chiar „tricolorul” convocat azi de Lucescu
9
Gică Popescu, din nou nemulțumit de arbitraj
1
Dialogul care i-a făcut să râdă pe Andrei Nicolescu și MM Stoica: „Dacă ar fi să aleg...”
1
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un gest controversat
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
5
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
DA,!!!! Si totzi mercenarii lui pasca-masii la taiat stuf!
Mai il aud si pe Andone...ca o fi ,ca o sa faca.. Rusine ! S-a dus sa linga mana care l-a pocnit ! RUSINE ! A uitat ce ii zicea Borcea prin cantonament in Austria? : " TU? TU ai luat campionatul?,bai,..EU(Borcea) l-am luat !"
Ce Romanie reprezinta? Austro-Ungara? Nici unguri nu sunt! Singurii unguri sun Deac si Vass..restul? MERCENARI !
Cu maata-n fripta-n cooo...rrr ,ca am auzit ca va place impotentzilor! cate..Iboika am tras ...sa am de=ajuns...!
Care ungiri? numai Deac e ungur si ala ..Vass...vascuimi-ar ghetele ! rESTUL? MERCENARI !
Aceasta echipa e o rusine ! Nu au reusit cu mercenarii lui Robert d'Anjou,acum au adus mercenari din toata lumea ! ACEASTA ECHIPA NU REPREZINTA ROMANIA ! NU ESTE IUBITA NICI DE CLUJENI ! CE CAUTA EI AICI? SA UMILEASCA? CE ? VANDUTUL ALA DE MURESAN>++++ LA TV .. Nu pricep ce vor? Cum de se intituleaza CFR 1900..cat? Nu bucura pe nimeni si naste ura,poate asta vor,nu?
HAI CFR-eu!
cu mata pe poola.
ii doresc cfr-ului sa primeasca un sac de goluri !!!
Ando, baga-i pe Stancioiu si Rada si vor marca cehii si daca nu trag niciun sut spre poarta!!! Sa speram ca dupa acest meci, Paszkany va aduce un antrenor la CFR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.