Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
0
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Vorbesti prostii !! Nu stiu de cate ori ai pus puciorul (sau mana) pe minge dar fotbalul inseamna sport , sportul inseamna concurs, este o competitie, sumele astronomice care se vehiculau in fotbal in ultimii ani ,milioanele si miliardele inexistente , aruncate pe hartii doar pt a spala niste bani castigati virtual, toate astea sunt o mare basica, basica care o sa explodeze dupa corona iar superliga asta nu este decat o manevra disperata de a evita aceasta explozie si efectele ei.Cu alte cuvinte accelasi *** impachetat mai frumos pt a vinde mai bine.Nu or sa reuseasca si chiar daca , asta va insemna moartea fotbalului ,care era deja in suferinta, daca nu era legalizarea pariurilor care sa starneasca cat de cat un interes se ducea oricum de rapa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Seamănă a disperare ce vrea sa faca uefa! Fara 12 -16 echipe de top, televiziunile nu vor mai scoate bani din buzunar pentru competiția lor! Prima măsură: amenință că vor juca murdar: lovesc in cei nesupusi, in jucatori, in naționale, nu conteaza! Ciolanul trebuie pastrat cu orice preț!
Ai vrut sa spui liverpool dar te iert
Vor fi sanctionate si excluse de UEFA si de Federatii, nu vor mai putea participa nici in campionatele din tarile lor. Practic vor juca doar in Super Liga lor daca asta vor.
De la toamna intra și ei în rândul.lumii. inaugurează stadionul de 100 de milioane de euro, își fac echipa profi. Va fi precum Rapidul, sigur joaca la anul viitor în play offul de promovare în Liga 1
Tu crezi ca in tarile alea toti sunt fani de rezultat ca si in Romania? Tu crezi ca fani Everton de exemplu se uita la United cand jaoca in Champion league?:))))
Cum sa invite o echipa care nu exista in fotbalul profesionist inca?:))))
Pana la urma s-au pus de acord, vor fi 15 echipe permanente. Alte 5 locuri vor fi obținute de alte echipe după meciuri preliminarii. Vor fi invitate la aceste preliminarii toate echipele câștigătoare de Cupa Campionilor Europeni și Liga Campionilor, inclusiv Steaua București și Steaua Roșie Belgrad. E vorba de echipa Steaua, nu de Fcsb cum ar crede unii.
Cine a zis ca la UEFA nu sunt mafioti???aia nu știu pe de lume traiesc
foarteeee bineeeee BRAVO UEFA!!! DAII AFARA si lasatii sa joace intre ele..acele 12 cluburi care vor superliga lor!!!! datile afara din toate competitiile si lasatii sa se joace intre ele pana se satura...aceleasi 12 echipe , sa joace intre ele 40-50 de ani deacum inainte!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.