Comentarii (17)
 •  10 Decembrie 2009, 08:57

marica,scursura umana facuta vedeta de catre presa. cat o sa-l mai vedem la nationala?l-a umflat presa,l-a umflat lucescu la shaktior, o echipa care si in 10 jucatori(marica fiind in plus) termina oricum pe locul 2 in ucraina, neavand adversar inafara kievului. la nemti ce a facut? cate goluri a dat de cand e acolo? mai multe a dat florin costea intr-un an decat asta de cand joaca la nemti.

•  10 Decembrie 2009, 08:54

sper sa ti rupi picioarele sa nu mai joci niciodata

•  10 Decembrie 2009, 06:44

daca in meci decisiv iei 3 goluri in primele 10 minute asta cam arata cit de mare antrenor esti...cineva mai spunea cit bulan a avut unirea cu 4-5 autogoluri sa cistige 6 puncte!imi pare rau dar prea au devenit ingimfati si ignoranti...cit despre petrescu mai are pine devine antrenor mare ,deocamdata e slabut daca a luat 3 goluri in primele 10minute intr-un meci in care un egal ii califica!

kristymin
kristymin  •  10 Decembrie 2009, 04:21

bravo marica! le-ai dat peste bot!prea il facuse mare..mai ales fetita gelata si cu danut bursucul...poate isi aduc aminte cum au luat campionatul(furaciunee)...tine-o tot asa si sa te vedem la nationalain forma maxima,pacat insa ca acolo,nu prea ai cu cine!.....

•  10 Decembrie 2009, 03:28

bravo marica tea vazut botezatu vei aparea pe noua lui colectie la urmatoru meci nici in lot nu esti te asigur eu pierd ce vrei tu ne vedem la stadion tuca foto model iti sta fain ca fotbalist zero barat scuze asta esti te poop o pierzi pe gina pistol ha ha ha