Alte știri din fotbal
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
0
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
1
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
11
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Știri din fotbal internațional
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Reacția căpitanului după catastrofa italienilor de la Zenica: „Viața îi răsplătește pe cei care dau totul!”
0
Scene curioase în conferință: s-a infiltrat și l-a avertizat pe selecționerul Argentinei: „Vreau să fii pregătit!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ambuscadele care i-au lăsat fără cuvinte pe instructorii aliați: cum au ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Asta se intimpla mereu la noi, jucatorii nu trebuie huiduiti...dar deh, mai avem multe lectii de civilizatie de invatat.
Asta nu-i fotbalist si nici n-a fost vreodata.Cu echipe gen chiajna,viitorul,sageata etc normal ca joaca bine fiind totul aranjat dupa o anume regie.In rest mascarici,asa cum a fost la conferinta asa a fost si la jocurile internationale ale stelei sau a nationalei.
Apreciez decenta comentariului tau...mai ales fiindca vine de la un dinamovist. nu am facut din Latvlevici cel mai bun fundas stanga, nici nu am contestat ca are unele carente, dar consider...ca o parere personala... ca nu merita huiduit. aratam precum niste preistorici cu bata in mana iesiti din pestera, asta transmitem....
crezi ca asta iti ofera un alibi? Proasta intrebare...sa inteleg ca in mintea tagolurile unui aparator nu conteaza, gandeste/te daca mai aveam aceleasi rezultate fara ele. si sa nu uit....golurile au fost doar niste exemple pentru forma buna pe care o arata. spune-mi daca pentru tine Latovlevici este sau nu un jucator de valoarea Stelei. Uitam prea repede dragul meu, suntem NERECUNASCATORI .
In primavara chiar ma intrebam de ce nu e convocat la Nationala, juca bine, avea consistenta, parea un jucator in plina ascensiune. Dar pacat ca nu a reusit sa gestioneze forma buna si a inceput cu maimutareli si cu comportament bizar. In fotbal contezi doar daca joci bine si esti profesionist in teren si in afara lui, faptul ca ai avut ceva realizari in trecut, nu-ti garanteaza postul in prezent. Eu sper sa-si bage mintile in cap, pentru ca avem nevoie de jucatori buni si seriosi la Nationala.
Latovlevici e atacant sau apărător ?
acum dati in el. aseara doar niste redusi il huiduiau pe Latovlevici. nu inteleg cum pot uita atat de usor suporterii....poate ca au dreptate ceilalti cand spun ca Steaua nu are suporteri adevarati, are doar simpatizanti, fiindca doar niste necunoscatori pot sa faca asta. priviti in urma la acel Latovlevici care marca cu Ajax acasa si apoi transforma penaltyul decisiv, la acel Lato care il naucea pe Balgradean acum 2 luni si ne arunca pe toti in extaz... acel Lato care era piesa de rezistenta in echipa noastra. nu/mi sta in caracter sa jignesc, dar aseara v/am jignit pe VOI cei care l/ati huiduit. a grsit, toti gresesc...TOTI .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.