Alte știri din fotbal
Echipele de start în CFR Cluj - Csikszereda » Duel între două formații în mare nevoie de puncte
0
Vi-l mai amintiți? » Decizia MAJORĂ luată de atacantul care a fost decisiv pentru CFR Cluj: „Unul dintre cei mai îndrăgiți de la echipa noastră”
0
Sepsi, pe loc promovabil direct după victoria cu Concordia Chiajna, din primul duel al rundei #17 » Clasamentul ACUM
0
Zeljko Kopic mesaj pentru dinamoviști: „Și acum, de Crăciun, și la anul”
0
Știri din fotbal internațional
Cu cine ar putea juca FCSB și Universitatea Craiova dacă s-ar califica în primăvara europeană » Nume TERIBILE pentru roș-albaștri
0
Probleme înainte de meciul lui Manchester City! Avionul nu a putut să decoleze
0
UEFA, postare specială despre thriller-ul FCSB - Feyenoord: „Nu putea fi decât o câștigătoare”
0
Fostul campion european cu Portugalia și-a anunțat retragerea » Mesajul transmis de Cristiano Ronaldo
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
asta a uitat ca in min 20 la 2-0 si la pauza a stat cu coada intre picioare k urma sa fie dat afara :)
Inseamna ca echipa din groapa ar trebui sa ne stearga pantofii. Intrebati-l pe "marele" Claude Puel de dinamo :)
steaua e mult sub debrecen, nici n-are rost sa deschidem nici o discutie in acest sens.Numai ca acolo bugetul este de 2 milioane de euro, nu ca la oier, care prin nepriceperea lui a dat banii in stanga si dreapta pentru niste nimicuri.
Ha,auzi ce spune cretinu asta care a ratat titlul cu Lyon dupa 8ani de suprematie,tocmai el...cand te gandesti ca aveam 2-0 cu Lyon in 10min iar debrecen era condusa in min 25 cu 3-0, da, normal ca ungurii sunt mai buni dupa mintea acestui ratat :))))))))))))))
sa fim seriosi, nu cred ca steaua e mai slaba ca debrecen. am vazut rezumatul aseara si debrecen a luat niste goluri penibile, probabil a spus asa pt ca au jucat cu ei. daca jucau cu steaua ar fi spus antrenorul celor de la lyon exact pe dos
"Conform magazinului UEFA, partida Steaua-Lyon 3-5 se situează în primele 10 locuri, într-un top al celor mai bune partide din faza grupelor Ligii Campionilor." Probabil ai fi vrut sa-i dai peste nas lu asta.. stelist mititel ce esti..se situeaza.. normal.. fiindca lyonul a ratat vreo 20 de ocazii clare de gol atunci rar vezi asa ceva intr-un meci de ucl! Cu debreceni a fost ocazia si golul, stie el ce zice ca nu degeaba e antrenor la lyon
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...BEEEEEHHHHHCALLLIII...v-a spus-o asta...ATAT PUTETI SI VOI STELITILOR...SUNTETI LA NIVELUL LUI DEBRECEN!!!
mi se par mai buni ungurii...steaua e zoob.
lyon a dat gol din offside la meciul ala cu steaua
Fut pe mattta d-le admin; Sa le suuggi puulla la toti aia carora le mai cenzurezi mesajele;
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.