Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
asa fac aia de la CBS in america,cenzureaza?
STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI.
Auzi ba moderator neocomunist, sa-mi stergi contul si sa nu-mi mai trimiti invitatii in pagina voastra neocomunista! :-))
Asta-i forumul GS-CSB? Nu stiu de ce, dar in ciuda faptului ca nu injur pe nimeni decat imi spun parereile liber, imi sunt stopate mesajele ca nu aduc elogii lui Jiji?! Mai intra bunica pe forumul vostru chinezesc supus cenzurii si pe care-l moderati doar cu cele ce suna bine pentru CSB! :-)))
cara.cara - tu impreuna cu toti dinamovistii spala-te pa gura cand vorbesti de Liga Campionior , nu de alta da faci praf !!
Vadime, tu esti?!! :-))))))))))
N-as spune ca FCSB stie doar sa se apere..pana la urma aveau doar un meci din 7 in care nu primisera gol pana aseara. Problema FCSB e ca nu stie sa fie letala..pana la urma cred ca e 2-1 pentru ea la numarul de ocazii clare de gol. Sporting e favorita si asa ar trebui sa creada si jucatorii FCSB..e singura abordare care le va aduce succesul in aceasta dubla..
Era Enache care a ratat. Plus ca Alibec nu a pasat in fata portii in prima repriza...iar daca ii ieseau si pasii lui Teixeira...era perfect
In concluzie: 1. FCSB stie doar sa se apere. 2. Sporting a favorita, pentru ca la egal merge mai departe, FCSB are nevoie de victorie. 3. Mourinho se apara insa avea atacanti letali si dadea mereu gol pe contraatac.
Holly *** !!! Steaua nu e deloc favorita ,tot Sporting e favorita ,Steaua era favorita doar daca Tanase nu rata singur cu portarul, va trebui sa jucam tot la 0-0 si returul , de abia la penalty-uri am putea spune ca avem sanse egale cu Sporting ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.