Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Era vorba in general, ce sa intelegi tu ? Aprop, te-ai suparat rau aseara cand a dat Iasiu' gol nu ? nebraska • 13 August 2017, 21:53 Bag picioarele... Ce fel de stelist esti tu ma ?
fc clona regal club departamental clubu lu talpan de la botosani.
Ilie,Dan in 86????
bai prostache portughezii merg la meci sa vada sporting nu steaua. doar in tarile liliputate gen san marino sau in tara prostilor, romania spectatorii vin sa vada adversarul de calibru. in tarile cu fotbal respectabil ii doare in cot de adversar si nu vin NICIODATA sa vada adversarul dar esti prea ingust la minte sa intelegi mentalitatea portughezilor. prin urmare pentru portughezi e tot una daca e steaua lui gigi sau concordia chiajna adversarul. cand spun ca fcsb e steaua o spun dezinteresat nu cu ura cum spun cateii fara minte ca fcsb nu e steaua.
ar ramine cu biletele nevindute de ar afisa FCSB ul ca si cum ar juca cu SHERIF TIRASPOL deci e clar
Iete si la Botezatu asta, ce naiba relevanta are cum stau hainele pe cineva, dar deh...cocalarismul e in floare...tu da bi da best...se stie !
sper ca au auzit toti loserii ce a spus portughezul. da bai legumelor, portugalia nu e in jungla iar portughezii stiu toti despre situatia clubului si cu toate astea afirma raspicat fara urma de indoiala fcsb e steaua!
Al ***, aseara mai aveai putin si dadeai coltu cand a dat iasiu golul de 2-1, mama lui de stelism bai neabroaska...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cum se numeste oficialu"?
pardon....e fcsb nu steaua! nu stiu ei cu cine joaca! steaua e in liga a 4a
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.