Alte știri din fotbal
Numele alesului lui Gigi Becali de la FCSB a fost vehiculat în centrul unor scandaluri legate de mafia pariurilor
0
Cum arată barajele pentru menținerea și promovarea în Superliga
0
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Știri din fotbal internațional
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
0
Deschidere de scor în Arsenal - Burnley: „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
De multe ori Dinu abereaza, de data asta are dreptate, la Barcelona se face de mult numai ce este pe placul lui Messi si conform toanelor lui, acolo nu mai este o echipa, ci o clica. Messi este un exacutant fantastic, un fotbalist genial, dar nu a fost si nu va fi niciodata un lider, el nu poate motiva grupul in situatii grele, s-a vazut asta de multe ori.
Dinu are si un 5-2 de la cehi cu nationala dar na........ El considera ca 8-2 e mai rusinos. O fi. Dar lasa-i pe altii care antreneaza si joaca in CL sa fie ironici. Caci tu, Cornel Dinu nu esti un simplu microbist dupa ce ai fost o viata in fotbal. Tu ar trebui sa intelegi mai bine cum e cu roata.
s-a *** cu totul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
au
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.