Alte știri din fotbal
Arbitrul s-a retras la 37 de ani pentru a conduce un club din Superligă
0
Arena Națională are pierderi colosale, Ciprian Ciucu ia măsuri » FRF și LPF, băgate în ședință
0
Joyskim Dawa, tot mai aproape de plecarea de la FCSB
0
Gigi Becali, prima reacție după conferința lui Radu Miruță: „Am vorbit cu ministrul. A intrat în peștera cu tâlhari!”
7
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
3
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Daca zici tu, asa o fi. Apropo, scrie mai incet ca uite ce se intampla. Dupaia apare cate unu pe aici si te invata si pe tine sa scrii.. :))
N-ai pierdut nimic, mami. Ai invatat putina gramatica, ai exersat scrisul si argumentatia si daca te-ai fi uitat un pic ai fi vazut ca nu sunt noua pe aici si chiar ieri am scris undeva ca nu contest deloc valoarea lui Messi si pana la urma fiecare cu gusturile lui. Eu spre deosebire de multi alti oameni superficiali cred ca tarie ca Ronaldo desi e arogant si mandru are si parti bune. Ma refer ca om, ca jucator e clar ca este fantastic.
Eu dinamovist? Doamne fereste, de ce ma injuri? :))
Stai linistita, n-are herrera nevoie de ajutoru' niciunui "barzelonist" cand se mai cearta pe aici cu cate un nou hater de serviciu. In ceea ce-l priveste pe CR7, fata de tine care la primu' mesaj il poceste pe Messi in toate felurile, eu il respect ca FOTBALIST (ca doar atat ma intereseaza, tu pe de alta parte ai si alte fantezii umede cu el) si recunosc ca este singuru' care se aproprie cat de cat la valoare cu piticu'. In rest ca inca are acnee, ca e metrosexual, cocalar, etc. e problema lui si nu ma intereseaza, la fel cum nu ma intereseaza defectele lui Messi care nu tin de acest fenomen numit fotbal...
Lol...tu esti cel care s-a bagat in seama cu mine! Daca nu o faceai nici nu observam existenta ta! Eu am o legitimitate aici, ma aflu la pagina care contine informatii despre fotbalistul meu preferat. Tu? Ai venit sa-l sustii pe amicul tau barzelonist care nu-i face fata unei femei? SAu ai venit sa-ti arunci cu veninul in Ronaldo? Ar fi cam jalnic si demodat, nu crezi?Mult mai demodat decat gramatica limbii romane.
rs tu esti dinamovist sub acoperire cumva?:))))
Slabe sanse. La cate experimente a tot facut Reghe in ultimu' timp, daca batem chiar ca ar fi o surpriza...
Eram sigur ca te legi de chestia aia, se vede ca esti noua pe aici, prea previzibila. Ce sa-i faci, in lipsa de argumente, este de inteles... :)) Daca ti-e lene, de ce te iei la harta aiurea cu lumea pe net? Stai in banca ta acolo daca nu vrei sa fii deranjata, ca oricum nu intereseaza pe nimeni daca a-ti plac metrosexualii sau dwarfii, ok?
Basel e favorita dar am sperante mai mari asta-seara, in deplasare aratam mai bine. sa jucam cum am facut-o la Schalke si va fi bine, ar fi prea mult ca o noua greseala individuala sa duca la gol incasat. de asemenea sper ca in caz de egalitate Reghecampf sa fie curajos si sa riste.
"amarati deastia" lol....corect se scrie de astia, asta daca vrei sa sune ca in Pantelimon. Daca vrei sa lasi o impresie civilizata scrii: amarati de genul, amaratii acestia, etc. In al doilea rand cand am zis de idoli eram ironica. e greu pentru tine sa intelegi ironia, nu? E un nivel prea ridicat. Ai scris mult si prost si nu prea meriti reply-ul meu. I-am mai explicat deja unuia ca tine de ce, cand, cum, unde etc comentariul meu. Da un scroll down si gasesti acolo, mi-e lene sa scriu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.