unmaker  •  25 Aprilie 2012, 22:44

a fost penalty la ultima faza...

val70
val70  •  25 Aprilie 2012, 22:40

Pauza. Normal ar fi fost acum un scor de 3-1 sau 4-1 pentru Bayern la modul cum s-a jucat. O repriza dominata clar la toate capitolele de Bayern, mai putin pe tabela de marcaj. Penalti-ul pentru Real nu ar fi trebuit acordat nicidecum intr-o semifinala de CL. Ce sa mai zici de hentul lui Pepe din ultimul minut, daca lui Real i s-a dat penalti, pentru acesta al lui Pepe ar fi trebut date doua.. :)) Hai Bayern cu calificarea !

cikyu  •  25 Aprilie 2012, 22:35

esti un partzar bai cristinel, trebuia sa ramai la MAN U sa te bata ferguson cu gheata in cap

val70
val70  •  25 Aprilie 2012, 22:14

Forzza Bayern !!!

clayd
clayd  •  25 Aprilie 2012, 22:05

SA-I DAM LA MUIE REALULUI SI SUSTINATORILOR SAI!!!

real.madrid.club.de.futbol
real.madrid.club.de.futbol  •  25 Aprilie 2012, 22:00

dumiale81
dumiale81  •  25 Aprilie 2012, 21:54

analfabetilor, corect se crie nicio (legat) . numai analfaeti angajeaza felix motanul.

ovidiu717
ovidiu717  •  25 Aprilie 2012, 21:48
Postat de statham_j pe 25 Aprilie 2012, 21:30

tu in ce lume traiesti ma? nu acuza arbitrajul? ia mai deschide un ziar... nu cauta scuze? serios? ba e terenul prost, ba ploua, ba nu au avut noroc nu sunt aroganti? stii ce-au declarat Xavi si Guardiola inainte de meciul cu Chelsea? ca ajung sigur in finala, englezii nu au nici o sansa trezeste-te baiiiiiii.................

au facut o aroganta si au platit pt ea, eu pot sa ti dau tie n-spe exemple de declaratii pompoase ale lui josnicul mourjinho si imi mai amintesc o declaratie penibila a lui CR7 : "oamenii sunt invidiosi pe mine pt ca sunt bogat si frumos"(asa se consoleaza el pt faptul ca e un arogant si nu-l haleste nimeni) cand au pierdut iin fata barcei cu 5-0 au acuzat arbitrajul...niste incompetenti