Alte știri din fotbal
FC Argeș - Dinamo deschide etapa #3 din play-off » În criză, „câinii” caută revanșa! Echipele probabile
0
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 a play-out-ului Superligii » Echipe probabile + cote
0
Ultimele vești de la Universitar despre Mircea Lucescu, după o noapte care se anunța critică
0
Derby Corvinul - Sepsi în play-off + 8 meciuri de play-out în Liga 2 » Toate rezultatele zilei + clasament în timp real
14
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei
0
Mallorca - Real Madrid, oaspeții continuă cursa de urmărire » Echipe probabile + cote
0
Șoc de cotă 20 în Europa! Prima victorie a sezonului, -54 de puncte și golaveraj -123
0
„Comisar” la națională, imperial în Spania! Nota lui Andrei Rațiu în succesul din La Liga
1
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
Avand in vedere cine v-a batut pe voi ultima data ar trebui sa faceti ciocul mic.
binenteles,ce inca nu te-ai prins de articolele la astia?steaua e net superioara,e diferenta uriasa intre cele 2 echipe,ar trebui sa treaca la pas de ei.
mai intai sa batem dinamo si cfr....cu legia va fi mai greu decat cu tbilisi deoarece jucam primul meci acasa...sa nu luam gol.....!!!!
Ce ghinion, mai gsp ? Voi vreti sa rada polonezii de noi cu titlul asta ? Varsovia e mult mai slaba decat Steaua si o vom elimina. Punct.
Ma du-te ma si te plimba cu meciurile alea cu Ajax si Chelsea...ati fost dati de exemplu de Mou...unu negativ, dureros..."Cum sa iei bataie de la o echipa ca ...la la?"....dar de Stuttgart nu ziceci nimic?...au maturat cu voi....iar Molde i-a batut pe nemti pe unde i-a prins....acum Legia i-a scos pe Molde...deci pe voi va curata...ce zici de rationamentul asta?...e beton, nu?....atata minte aveti.....Dumnezeu nu doarme.....sper sa ne faca fericiti polonezii aia....fara blatisti in UCL....
Dupa ce am jucat cu Dinamo din Georgia, acum jucam cu "Steaua" Poloniei...Nu e o echipa de speriat, depinde ce randament vor da brazilienii imprumutati.
le dati 5 ca si cu stuttgart? :)))
E vorba doar ca era cel mai greu adversar din grupul ala... in rest... sunt de acord... de ajuns cu europa asta !
Astia zic ca e un adversar greu ca dupa ce steaua o sa-i croiasca de nu o sa stie cum sa plece mai repede din Romania sa parca ca steaua a eliminat viitoare castigatoare a Champions Ligue.
Ce ghinion dom'le? Legia abia a trecut de un Molde pe care noi l-am batut si acasa, si in deplasare in editia trecuta de EL si acu' gata, e sperietoarea "ioropei"?! Fratilor, noi am invins-o pe viitoarea castigatoare a EL si (la momentul infruntarii) campioana Europei, am scos-o pe Ajax dupa un 2-0 pe AA si am batut campioana Danemarcei in 10 oameni... COME ON!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.