Alte știri din fotbal
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
0
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
3
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
2
Știri din fotbal internațional
Căpitanul lui Arsenal a văzut imaginile de la final și laudă un adversar: „E un gentleman!”
0
Au! Chelsea n-a avut milă de Arsenal după finala Ligii Campionilor
0
Tensiuni la Paris, imediat după finala Ligii Campionilor » Mobilizare generală, mii de polițiști pe străzi
0
Arteta a explicat de ce l-a desemnat pe Gabriel printre executanții loviturilor de departajare
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
sa se duca in Cuba sa joace acolo,la prietenul lui Che, de ce in Italia??
daca traia CHE,nu ar fi avut voie sa joace in afara argentinei si ar fi fost un foarte bun jucator amator,angajat ca zidar in Revolutia Socialista...ar fi tanjit toata viata la banii pe care ii dau acum "capitalistii"...ce bou,culio asta...de prea mult bine vorbesc fara sa gandeasca...fotbalisti-manelisti!
bgd poate ai scoala si te retin....
Pentru Begheiu:ma bucur ca ai intervenit.nu ai ce sa le ceri la astia,pentru ca ei nu stiu ce inseamna sa deschizi o carte si sa o citesti.au vazut si ei cate un film de propaganda proamericana si gata,Che este asasin.
Hasta la victoria siempre!Patria o muerte! Entonces cuando los que tienen el poder niegan a la libertad,el unico camino hasta la libertad,es el Poder. Viva el Che. Hasta pronto Comandante.
Pentru toti cei care il considera pe Che un asasin.La 40 de ani de la asasinarea lui, spiritul revolutionar al celui care a fost Ernesto Guevara de la Serna este viu,puternic si etern.Tocmai de asta se vorbeste si acum de el. ://www.youtube.com/watch?v=xd30jhsAf2k este un clip facut de mine despre viata lui.
Daca cei ce comenteaza aici ar fi fost cautati acasa de capitalisti din gherilele mortii, sant sigur ca ar deveni comunisti
che guevara a fost un cri_minal si a ajuns cu putin noroc un produs media al lumii moderne. ce sa intamplat in yugoslavia , asta a facut si el in america de S.
vlad du-te cu oile mama!
''Mă sculam la 6:00 dimineaţa''. nu pot sa cred la ce nivel este presa din Romania. Sa ii fie rusine jurnalistului care a scris acest articol. Cred ca ma trezeam era un cuvant mai potrivit. bafta cfr ului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.