INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » DINAMO TBILISI - STEAUA, MARŢI, ORA 19:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
ma lasati cu mucosul Iancu? trebuie sa se maturizeze, e cam nervos pe teren sa nu zicem cam egoist, vrea sa dea gol din orice pozitie si nu prea ii iese. clar Stanciu cu cel putin o clasa peste el: tehnic, scoate adversarul direct din joc, paseaza decisiv, suteaza bine la poarta. Iancu e bun si el ca rezerva.
Iancu, daca nu schimba atitudinea asta de auto-suficienta, aroganta asta a la Cristiano-Ronaldo, care nu e dublata de realizari fotbalistice, va fi un fass gen Mihai Costea sau Andrei Ionescu. Macar Stanciu se agita, se bate pt minge, e prezent, chiar daca e cam haotic. Mimoza de Iancu e si nu e pe nicarieri. Trebuia luat Chitu de la Viitorul, nu Iancu.
P.S. Stanciu a avut 2 bare. P.P.S. EvolutiI, nu evoluti. Fiti mai atenti.
Stanciu e mai activ, mai combinativ, s-a adaptat repede, iar Iancu e mai ofensiv, are mai multe sanse sa marcheze, dar nu prea intra in jocul de pase. Depinde ce se vrea, un joc de pase mai bun sau mai multa eficienta in fata portii. Daca mergem pe varianta pe care as incuraja-o si eu, si anume sa-i pasam pe georgieni, atunci e clar mai buna alegerea lui Stanciu. El, impreuna cu Popa si Tanase, vor putea sa-i furnizeze atacantului de careu destule mingi utile(sper). Aacantul de careu ar trebui sa fie Piovaccari, a aratat pofta de joc, iar Nikolic si asa e mai bun ca rezerva, sa intre in ultimele 30 de min cand sunt fundasii adversarilor(mai) obositi. Forza Steaua!
Vedeti ca Stanciu are sub 1.70, nicidecum 1.80.
Inculti fu/tu/ti in gura a avut doua bare la Skopje,si cum pana mea a crescut de la meci la meci cand el a jucat 120 de minute in 3 meciuri adunate.Halal articol vai capu' vostru
Incepeti si voi cancan-uri de genu' sportro , Stanciu este in continuare impresariat de Florin Manea . Cu placere
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.