Alte știri din fotbal
Nuno Rodrigues, prezentat oficial în Superliga: „Experiență în fotbalul portughez”
1
Mihai Stoica, anunț de ultimă oră la FCSB: „Cred că vine Drăguș”
5
CSA Steaua a anunțat 3 transferuri
2
„Nu am venit să iau doar un salariu” » Leo Grozavu are ambiții mari la Chindia: „Nu vin nici din pădure, nici din vreo altă țară”
0
Știri din fotbal internațional
„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei
16
Urnele complete din Conference League » Peste cine poate da Universitatea Craiova: varianta cu granzi din Anglia, Spania și Italia
0
Sărbătoare națională! Vor avea pentru prima dată în istorie o reprezentantă în grupele europene
0
Toate echipele calificate în faza ligii din Europa League: cum arată urnele » Marius Corbu, GOL în surpriza serii: 4-0 împotriva lui Salah!
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Cât de stupizi să fim?” Generalul (r) Dorin Toma și Liviu Pleșa, ...
Libertatea
Cum s-a produs dezastrul din Nepal: prăbușirea unui ghețar a declanșat o ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Pacientă cu cancer din România cumpără din Germania medicamentele care-i ...
Libertatea
nici un punct cu lyon,fiorentina o sa sparga apararea stelei in ghencea,mutu a avut bun simt sa zicem ca nu a dat gol,steaua e praf.de ce nu sustineti clujul care e revelatia momentului in europa,noua superdepor sau shalke04 din anii bun.
cel mult un egal cu fiorentina si atat,steaua are grupa foarte grea....sa fim realisti
DK. NU SE PREZINTA ADVERSARII
Bai, dar ridicoli sunt astia calculele lor. Desfica firul in paispe ca sa nu ajunga la niciun rezultat. steaua se califica daca castiga 3 meciuri. punct. daca nu castiga nu se califica. dar asa e cand trebuie sa umpli spatiul in ziar, faci analize penibile si ridicole. steaua e ciuca batailor in cl si ei fac calcule de calificare. somn usor baieti!
ce sa se califice ma?cum draq sa se califice dak nu juak.se fac de rusne cu calculele lor.uite cluju ma.....Muresan a zis acuma 3 ani k duce echipa in grupe si a duso...acuma 3 ani a zis k vrea promovarea in A..s a promovat...acuma 2 ani a zs k prea intre loc 1 si 6...si a terminat pe 5 parca...acuma un a a zis k ia campionatu...si la luat...a intrat si in gupe ce sa le mai ceri....respect muresan pt ce a facut cu echipa si cu paskany....bv Cluj....forZza Poli Iasi...Rapid:X...calificate:(..2-0
Sunt satul sa tot ridicati Steua in slavi si sa marginalizati C.F.R.-ul . Mai bine calculatii ce sanse are C.F.R.-ul , Steaua inca nu a dovedit ca are sanse. In primul rind sa joace fotbal si sa capete incredere. Daca joca ca si pina acuma, cu tema si fara dorinta de victorie, fara mentalitate de invingator, sperind numai sa se apere ca sa nu se faca de ris incasind scoruri fluviu, NU ARE NICI O SANSA !
c inseamna s fi prost dar mai ales s nu fi roman!!! a fi prost e o mare realizare pt unii k voi!!! dar km s spune knd vezi un prost mai bine il ocolesti..... voi in primul rand k habar nu aveti c e ala FOTBAL si cu ce s mananca.....mai bine va vedeti d ale voastre si lasati p altii s vb..... bv cfr cluj bravo steaua k sunteti acolo unde suntei....unde unii doar viseaza si s uita la tv.......
Steaua se poate califica daca joaca FOTBAL. Lasati-ne cu atatea calcule meschine.... De ce sa se califice daca nu arata ca isi face bine meseria ?
Steaua nu se poate califica.
dar daca face exact 0 ZERO puncte cu Lyon si cu Bayern in deplasare ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.