Comentarii (10)
Florian Farimita  •  16 Decembrie 2020, 23:00

Ați ajuns penibili peste 60% din români au WC-ul în fundul grădini și voi întrebați pe judecătorul dela Lausanne ??? Unde este etica morală ??? Unde este common sense? ????????????întrebați pe Mamaia dela țară ce părere are și pe nea ion care taie trifoi ce spune .???? Printre cei consultați de GSP.ro se numără Csaba Asztalos, președintele Consiliului Național pentru Combaterea Discriminării, sociologul Gelu Duminică, Raluca Toma, cercetător la Median Research Centre, sau Cristian Jura, judecător al Tribunalului de Arbitraj Sportiv de la Lausanne.

dobrin  •  16 Decembrie 2020, 21:09
Postat de republicanapoca pe 16 Decembrie 2020, 20:42

Romanii nu inteleg asta [rasismul]. Sunt oameni foarte incuiati [face un gest cu mainile], sunt foarte departe de blocul central european. Ei gandesc la fel ca in trecut, e foarte dificil [si-a insotit din nou mesajul cu gesturi ample facute cu mainile]“, a spus Fernandez in direct la ESPN....adica exact ce spuneam IO

Descuiatii or sa ajunga sa se roage de noi sa ii primim in Romania, ca n-or sa mai aiba loc la ei in tara de toti veneticii.

eterna.terra.nova  •  16 Decembrie 2020, 21:09
Postat de republicanapoca pe 16 Decembrie 2020, 20:42

Romanii nu inteleg asta [rasismul]. Sunt oameni foarte incuiati [face un gest cu mainile], sunt foarte departe de blocul central european. Ei gandesc la fel ca in trecut, e foarte dificil [si-a insotit din nou mesajul cu gesturi ample facute cu mainile]“, a spus Fernandez in direct la ESPN....adica exact ce spuneam IO

Bre iei in serios ce spun toti neomarxistii din media? Pentru *** aia orice e rasist

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

elgabri  •  16 Decembrie 2020, 21:01

Astia vin sa ne dea lectii de rasism ?? ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

republicanapoca  •  16 Decembrie 2020, 20:42

Romanii nu inteleg asta [rasismul]. Sunt oameni foarte incuiati [face un gest cu mainile], sunt foarte departe de blocul central european. Ei gandesc la fel ca in trecut, e foarte dificil [si-a insotit din nou mesajul cu gesturi ample facute cu mainile]“, a spus Fernandez in direct la ESPN....adica exact ce spuneam IO

republicanapoca  •  16 Decembrie 2020, 20:41
Postat de ge0x pe 16 Decembrie 2020, 20:30

Neamțul nu pune botul la smiorcaielile voastre.

corect

anthony_alexandru  •  16 Decembrie 2020, 20:38

Thomas Tuchel nu trebuie sa iti dea matale nicio explicatie - interpretarea lui Webo nu are temei ca sa intrerupi un meci de fotbal - desigur vi s a explicat care sunt urmarile acestui protest dar ati decis sprijiniti de anumite persoane sa il continuati - uefa va v a da dreptate sau v a va sanctiona

cunoscatorul  •  16 Decembrie 2020, 20:36

Stimă Tuchel.

ge0x  •  16 Decembrie 2020, 20:30

Neamțul nu pune botul la smiorcaielile voastre.

reddogs  •  16 Decembrie 2020, 20:29

***