Alte știri din fotbal
Apariție rară » Fost la FCSB și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales favorita pe Arena Națională: „Cu ea țin, normal!”
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
Iau în calcul orice variantă » Presa din Statele Unite ale Americii a identificat jucătorii-cheie din lotul naționalei României
1
A fost repartizată în „Grupa Morții”, iar președinta Federației și selecționerul acuză ce s-a întâmplat la tragerea la sorți a CM 2026: „Nu pot lua asta în serios”
2
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deja fricosii lingai de la FRF au anuntat ca ei se dezic! UEFA inca nu a luat nici o decizie, dar ai nostri se scuza! ne scuzati ca *** in romaneste suna urat! nu ar trebui sa ne suparam si noi pe croati? sau pe botwanesi? ce adunatura de *** la FRF!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Așa îi spui tu,dar Colțescu care primește la o partidă ca asta cam cât iei tu într-un an,trebuia să fie atent la modul în care se exprimă,mai ales când CL promovează de câțiva ani sloganul No to racism. Aici e de fapt problema,nu că ar fi el rasist,ci că e prost! Iar cariera lui e în aer,așa,că nu știe ce spune...
Știu că ești dinamovist ca și mine, dar tipul are dreptate. Hai să îi învățăm și pe alții limba română, pentru că altfel suntem desconsiderati
esti bota de prost !!! coltescule tu esti ???
Coltescu si-a dat foc la valiza, iar FCSB a pierdut una dintre *** din corpu de balet al lui nea Jiji. Urmeaza restul balerinilor aserviti echipei din Berceni: Popa, Chivulete, Cojocaru, Avram si binenteles mirobolantu Radu Petrescu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Titluri : 'scandal de ordin mondial', recept erdogan protesteaza ! In buna traditie a celor '10 negrii mititei', 'pe aripile vintului' etc etc un jucator de culoare (neagra) a fost numit 'negru' , pentru a fi identificat intr-un grup de alti jucatori albi; o crima impotriva umanitatii ! Eu propun ca acest arbitru sa fie impuscat urgent, fara judecata ! Am ajuns s-o vad si pe asta intr-o lume de *** unde o multime de emigranti de culori diferite de alb , violeaza , impusca si taie capete din societatea occidentala corecta politic dar de o stupizenie rara. Fiecare pasare pe limba ei piere, si dictatura minoritatilor a distrus democratiile occidentale de azi ; sa le fie de bine, vor avea ce au semanat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.