Alte știri din fotbal
Triplul campion al României a venit în direct cu o altă teorie: „Rapid și-a dorit doar un egal”
0
„Vreau să mă operez” » Florin Tănase le-a comunicat deja decizia celor de la FCSB. Cât va lipsi
0
Cristi Săpunaru, tranșant » Unde crede că s-a jucat meciul: „Dacă Rapid făcea asta, nu avea probleme cu FCSB”
1
„Nu ne-a dat un penalty!” » Alex Dobre l-a luat la țintă pe Istvan Kovacs + Principalul obiectiv al echipei: NU este titlul!
0
Știri din fotbal internațional
Și-a anunțat brusc plecarea de la PSV, după ce s-a întâmplat astăzi!
4
Visul frumos continuă! Aston Villa o învinge pe Manchester United și se apropie din nou de liderul Arsenal
0
Programat în această seară, duelul românilor a fost anulat! Anunțul oficial al clubului
0
Barcelona, prestație solidă în victoria cu 2-0 de pe terenul lui Villarreal » Catalanii termină anul pe primul loc în La Liga
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Afacerea de sezon care nu mai găsește angajați: „Avem comenzi mai multe ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Europa iese din pasivitate și atacă Rusia din umbră: ofensivă lansată chiar ...
Libertatea
Bah, asa limitat cum e a reusit cu o echipa incropita cu jucatori retrogradati, cu jucatori plecati, accidentati, fugiti la arabi etc sa treaca de Praga.In 3 ani are 3 calificari in grupele europene.L-a spulberat City...Wow.Ce surpriza!Era normal sa fie invers, nu?
Tarane culca-te la loc că nu ti-a trecut prostia!
Ce vrei sa spui? Cumva ca a fost escrocat? Pai daca-i asa, ca orice cetatean demn al acestei tari, ar trebui sa te duci sa depui marturie cu tot ce stii despre acei escroci deghizati in suporteri dinamovisti!...-:)
el foloseste aceeasi tactica pe care o folosea la cs snagov .. dar fara arbitri
F. bine ca au luat bataie, l-a adus cu piciorele pe pamant pe laudarosul si ingamfatul Regekamf care, a inceput sa se creda cel mai bun antrenor din Romania. Afla ca, daca era atat de bun, Arabi l-ar fi tinut. Galca nu facea atata gura si a castigat cu Steaua Championatul, Cupa si Super cupa Romaniei. Regekamf e bun ptr Romania ptr ca Jiji cumpara cei mai buni jucarori din tara, oricine ar antrena la Steaua ar da rezultate bune dor in championatul Romanesc, afara ne *** pe noi. sper sa nu se de-a vina pe C.Daumn ca nu face echipa Nationala competitiva pentru WM...cu cine?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cam in cate minute? :)
Umilința l-a costat pe jiji 20 de mii de euro, s-a dat aseară de gol la o tembeliziune, greu de dovedit, bănuiesc ca le-a dat banii într-o pungă din aia de plastic în care bagi cashul în congelator să nu se strice:))
reghe e limitat!nici macar in liga 1 nu are vreo idee clara de joc,o schema sau altceva ce tine de antrenorat!ele e tot meciul cu gura pe arbitrii!ar trebui alt antrenor la steaua!un antrenor ,nu un figurant arogant!
n-are cum vochin sa inteleaga ce a facut Reghe,ca el e mai ocupat cu rapoartele catre SRI,sa nu spuna burtosii de pe-acolo ca ia bani degeaba.
Vei afla peste ceva timp ca JIJI a plătit...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.