Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
0
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
0
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Poate o data cu meciurile din UCL, se gandeste si Digi sa mai aduca niste comentatori. Cristi Petre ar fi transferul anului, cel mai bun comentator din Romania!
Oricum o sa ma uit pe net la cele mai interesante meciuri. Mult mai tari comentariile in engleza sau spaniola decat amatorii de la noi.
as putea sa-ti zic si eu ca daca nu stii sa scrii, nu vorbi. eu nu ziceam ca gsp e mai smecher ca dolce. ci ca dolce, cu fotbalul lor de genunchiul broastei, e pitic pe langa digi.
si UCL.., si EL, si handball, si turneul celor 6 natiuni la rugby, si volei, si NBA, cat si jocurile olipice din londra vor fi transmise? imi poti da un exemplu de pe gsptv exceptand liga1 sau camp. national de rugby? daca nu sti, nu vorbii..
da, bogdan socol
urmareste bundesliga pe eurosport2, n-o sa regreti
Mai e un comentator bolnav pe la Digi de urla la disperare cand da careva gol. Trebuie sa dai volumul mai incet cand incepe ala sa zbiere ca animalul.
daaa! ucraina si portugalia! :)) tare, ce sa zic...
Noroc cu stream-urile, nu mai suport niciun comentator roman.
haha .... plictiseala la puterea a 3-a. mai bine venea SKY SPORTS - fara comentatori plictisitori.... ce mi-e digi, ce mi-e dolce, de aia de la tvr nici nu mai vb....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.