Alte știri din fotbal
Sorana Cîrstea a primit trofeul Transylvania Open de la Simona Halep: „Cea mai frumoasă săptămână din viața mea”
0
CFR Cluj - U Cluj, derby în Ardeal pentru play-off-ul Superligii! » Echipele de start
1
Denis Alibec, contestat de ultrași » Mesajul apărut la Slobozia - Farul
0
Costel Gâlcă își reproșează o titularizare: „N-a călcat careul!”
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul lui Radu Drăgușin, după eșecul cu Manchester United: „Sunt mândru”
0
Presa din Anglia, la unison despre Radu Drăgușin » Nota după Manchester United - Tottenham
0
Barcelona - Mallorca, în etapa 23 din La Liga » Gol în minutul 29
0
O echipă din Premier League, menționată în dosarele Epstein!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
+ k acu 2sapt asta juca in mocirla in divizia B si acu a venit mare antrenor la Steaua in Liga Campionilor si spune k lyon,probabil cea mai buna echipa din Europa la ora actuala, a castigat cu noroc.... abia astept sa plece si asta si sa vina altu care sa ingroape steaua si mai mult.numai d'astia aduce gigi
pfff...auzi la asta,lyon a castigat cu noroc..cred k e prost sau a vazut alt meci. n'am legat 2 pase...n'am avut nici un sut spre poarta...nu ne'am apropiat deloc de poarta lor...ne'au calarit k pe porcu' de craciun knd il tai
Am vazut aseara numai scheme la steaua,pase din prima,suturi la poarta,driblinguri,ce mai tactica adevarata.....dupa aia m-am trezit si m-am uitat la meci.
Sa fim seriosi.Daca se joaca 10 partide,cu oarece miza..,Steaua mai mult de un egal nu poate face.Dezinvoltura,siguranta fizica si tehnica vor face totdeauna diferenta.Nu mai vorbesc de jocul fara minge,erau momente cand stelistii nu aveau cui pasa.De aceea s-a simtit lipsa lui Para,omul liber pentru pasa...Nu avem nici o treaba cu fotbalul mare La capitolul sacrificiu si daruire sa luam exemplu de la echipe fara pretentii,care isi joaca sansa cu ardoare,fara a tine seama de firma adversarului.
Hai sa fim seriosi. Nici nu am contat in fata lor. Dorinele, esti victima proprii tale imaginatii.
vai de .... ta Dorinele.Ar trebui sa le multumesti ca nu si-au batut joc de voi,cred ca ai vazut alt meci daca despre o echipa care da gol cand vrea .... lui da gol.Vai de .... voastra.
ce sa zica shi asta? trebuie sa traga cu dintii de post....las ca o ia de la rapid, mai face un egal cu timisoara,pierde cu rziceni...shi craciun fericit dolarelee:))))
eu cred ca a avut mare noroc Lyon era in pericol sa ia de la 5 in sus de la steaua:))))))
dada norok...cate suturi pe poarta a avut steaua?:)dorinele pentru ce te-ai dus la steaua?pentru bani?.....cand a fost lacatus,stelisti au pierdut cu 5-2,macar au dat 2 goluri au avut suturi la poarta...tu ce ai fkt ?
@Miorel Radoi:Felicitari Radoi ca ai onorat ieri tara cu prezenta in Liga.Continua sa joci la fel ca ieri pe la nunti si botezuri,ca Mourinho e cu ochii pe tine!!!Poate in iarna pleci in Italia!!!La Bologna,la clinica!!!Succes!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.