Alte știri din fotbal
6 lucruri mai puțin cunoscute despre noul fundaș al lui Dinamo. La Kopic nu ar fi avut nicio șansă!
0
Noul fundaș al lui Dinamo nu e Boateng! Este o „bestie” la duelurile aeriene, însă zero pe plan ofensiv
0
Farul și-a aflat adversarele din preliminariile UEFA Women’s Champions League
0
Coaliție pentru modificarea regulii U21! Victor Angelescu: „Am vorbit și cu Universitatea Craiova” + Ce pregătește FRF
0
Știri din fotbal internațional
Elveția - Canada, meci decisiv pentru șefia grupei B de la CM 2026
0
Caz fără precedent: jucătoarea gravidă a câștigat la TAS! » Decizia contra clubului care a dat-o afară ilegal
0
Bun venit în capitala cafelei din Statele Unite! » Orașul cu peste 1.600 de cafenele. Cum arată primul Starbucks din lume
0
Jamie Carragher sare la Tuchel, după pasul greșit al Angliei: „Va regreta decizia asta!”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Anunțul lui Nicușor Dan, după consultările de la Cotroceni: „Varianta care ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Dorinel s-a uitat la alt meci ......
Românu to român este ...vai de el fotbal ce joacă stoia comunistă.. decât în ligă ciuca bătăilor mai bine acasă ,şi nu se mai cheltuie bani pe drumuri ..Parcă anul trecut umblaţi cu BUTOANE,VALIZE să prindeţi şi voi locul 2 de CL, mai bine stăteaţi dracului acasă nenorociţilor..huuuuuu mergeţi naibii în liga a 3-a... Şi încă ceva nu dau doi bani pe aşa zisele performanţe ale stelei,pt că se ştie acala performanţe erau dirijate de comunişti;
NOROC? PAI CIND AU FOST NOROCOSI? CIND LAU FACUT VARZA PE GOIAN? CIND TRECEAU CA PRIN BRANZA NU PRIN APARARE? INCA NU AVEM FATA DE LIGA! CU JUCATORI DE PE DVD SI PATRON CA JIJI NU AVEM CE CUM SA PRETINDEM NICI UEFA...NU STAM LA MASA BOGATILOR CI LANGA ASTAPTAND FRIMITURI DE LA EI...
pt. "eu" p.a.pa lapte stersi la minte cum vor ei. dinamo-stie toata lumea cum isi fac jocurile. steaua-la fel, dar mai cu tupeu facind jocurile pe fata cu valize, brichete etc... RAPID si restul echipelor adevarate (inafara de slugi ca Farul, Bistrita etc...) nu sint lasate sa isi creasca nivelul si valoarea dupa care mai sint si DEMORALIZATE de cluburi ca steaua si dinamo via hotiile zilei de astazi. Nothing New, steaua and dinamo still like the good old days, communist bastard
Eh...hai Dorinele...las-o-n pace...au fost cu 5 clase peste noi,ce Dumnezeu..
dorinacios cred ca esti din alt film frate...:))) daca la stiinta ii zici noroc...eu zic ca lyon v a invins prin valoarea individuala a jucatorilor
w W W.Programe- C O O L . P A G E . T L
http://sebinho-fcb.labrute.fr
dorinel e antrenor bun pt steaua, asta doar cand antreneaza o echipa adversa stelei. cine stie cunoaste :))
www.programe-cool. p a g e . t l
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.