Alte știri din fotbal
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club la care să joc”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Ștefan Baiaram și-a anunțat decizia finală, după ultimul meci al sezonului pentru Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
incepe iar circul, continuati pana vineri!
s-ar putea sa fie corect ce zici tu.dar mai plauzibil e 1 an steaua si non grata becali avand in vedere ca nu detine nici o functie la club.nu o sa mai calce pe stadioane la evenimentele organizate sub egida UEFA.teia cum zici exclus pe viata(el a fost prins cu banii)
nu va fi revolutie. nasul aspira la functie in uefa si nu o sa ii lase sa caraie. dar asta poate fi si in favoarea stelei. poate ca influenta lui sandu o sa aiba si ea un rol in judecata
Iar incepe circul.Verdictul se da in jurul pranzului, apoi mai pe seara...Presa de 2 lei
un clujean corect . bravo
orice decizie a UEFEi de excludere e inacceptabila din moment ce turcii au luat asa putin. Va fi revolutie daca ne exclud !
steaua avertisment si becali + teia sponte exclusi din fotbal. asta ar fi decizia corecta
UEFA = MAFIA !!!!
Stii pe dracu. Tu nu stii decat copy/paste.
Ultima si plec ! Crezi ca USL era fericit sa Becali sa fie in libertatea la referendumul cu noua constitutie care da drumul casatoriilor si apoi adoptiilor cuplurilor de homosexuali cu un Becali zbierand la TV sa nu iasa lumea ca este constitutia lui Satana ? Si sa te gandesti ca astia nu scot nici 30% prezenta la vot ca sa treaca mizeria asta de constitutie noua ! Deci si Base si USL aveau nevoie de scandalagiu sa fie inchis .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.