Alte știri din fotbal
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Planul de acțiune: „Gaura va crește de la an la an”
24
Decizia Comisiei Tehnice FRF » Numele de selecționer care au ajuns pe masa lui Burleanu
0
Mihai Stoichiță a dezvăluit ce îi oferise ieri FRF lui Mircea Lucescu: „Ăsta era planul lui Burleanu”
0
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Joan Laporta atacă FIFA din cauza lui Raphinha: „Este șocant!”
0
Joachim Low, aproape de a prelua o națională calificată la Campionatul Mondial
0
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Esti prost. Informat! Becali are trei ani cu suspendare pentru sechestrare, doi ani cu executare pentru schimbul de terenuri, trei ani cu executare pentru cazul de mita Bistrita, trei ani cu executare pentru cazul de mita Valiza si un an pentru fals in inscrisuri!!! Mai intreaba, daca nu stii sa citesti.
alpine sa te pregatesti pentru containerele de peleuri peste gura ce urmeaza sa le incasezi. ti'am zis ca in caz favorabil Stelei vei fi hulit pe viata? ce sens au avut zilele libere si noptile nedormite? tonele de bere la rece si zecile de sticle Sangiovese?
Ceangaul slugarnic al lui Arpy insista in prostia lui.Macar iti da Arpy un bonus pentru ca te faci de ras in halul asta?
incadrarea in acest ultim proces n-a fost niciodata dare de mita! fals in acte de exemplu, da. s-a incadrat asa pentru ca inclusiv procurorii au fost implicati! ca sa-l tina pe Becali 3 ani in inchisoare sau poate mai mult, daca se contopesc. adica sa nu poate iesi in putin mai mult de 1 an si jumatate. omul a gresit, dar l-au acuzat si de ce n-a facut. uite ca Dumnezeu l-a ajutat, si prin rugaciunile calugarilor de la Athos, si chiar de ziua lui, George Becali se poate bucura putin! de Steaua, ca au distrus un om cu o pedeapsa mai mare.
Pe ce post este Mironica ?
E greu de digereat pt suporterii rivali acest anunt, dar ei trebuie sa se bucure ca au despre ce sa vorbeasca. Fac aceasta afirmatie, pt ca ei, comenteaza doar despre Steaua. Adevarul e ca nu ai despre cine sa vorbesti in acest moment. Iar daca unii mai au dubii, ii sfatuiesc sa se uite pe clasament. Acesta e inca postat pe site.
:)))))) Mori frustratule:)))) mori!
Esti retardatul suprem al forumului, ca de obicei.
Ma uit la tv pe sport.ro si pe digisport si ma intreb cum naiba se simt toti comentatorii astia care de trei saptamani infierau cu manie proletara Steaua si o puneau la stalpul infamiei. Cum comentau ei cu zambetul pana la urechi cum o sa retrogradeze Steaua, cum o sa se desfiinteze Steaua, etc. Vai de mama lor de mancatori de rahat, cat de umili apar acuma... Caractere ZERO....
Cand mergeam pe Ghencea mergeai in picioare sub pat... Aaa, dar stai, ca voi nu stiti ce inseamna Ghencea...voi mergeti pe Mall Arena deoarece plateste tatuca belciug chiria acolo si de Ghencea ati uitat total. Vai pl voastra de suporteri artificiali si de rezultat. Va dati cu mafia becaliota pentru inca un an in cupele europene. Dar am mai spus de ce...va este frica sa nu rada dinamovistii sau rapidistii de voi...pentru voi asta era important.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.