Alte știri din fotbal
Oțelul nu a ruginit! Dorinel Munteanu a cedat clar pe terenul unde a devenit campion » Clasament în play-out
0
Daniel Pancu este convins că Mircea Lucescu nu se va lăsa de antrenorat: „O să vedeți”
0
Daniel Pancu are două dorințe, înaintea duelului de la Craiova: „Mi s-a povestit că au fost condiții de Real Madrid”
0
Antrenorul din Liga 2 și-a dat demisia după eșecul de sâmbătă: „Ne-am strâns mâinile și ne-am despărțit”
1
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, scut pentru elevul său: „A fost în cârje și 3 zile mai târziu a jucat pentru Italia, nu știu dacă va rămâne”
0
PSV - Utrecht » Dennis Man, titular, are a doua „minge de titlu” în Olanda
0
Gaziantep - Alanyaspor » Duel românesc în etapa #28 din Turcia: Ianis Hagi s-a accidentat și a fost schimbat
1
Mallorca - Real Madrid » Mbappe a ratat o ocazie uriașă, portarul gazdelor e în formă
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Motorină premium mai ieftină decât cea standard la un mare lanț de ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Hrebenciuc e in spatele acestei mizerii!!!!
La ma'ta !
stai tu relax, ca cine l-a priponit, stie ce face. Cum naiba, niste oameni profesionisti, avocati, impartiali, au decis diferit fata de justitia noastra? Justitia e manipulata, cine i-o coace ciobanului stie ce face. Gigi nu va iesi din puscarie pana nu va vinde Steaua. Apoi, ca si Nastase, out!
Sa ma rahatesc pe rusinea Romaniei, pe ti.ga.nii ei si pe restul echipelor de 2 lei si suporterii lor retardati !!!!!
Ce sarbatoresc unii Stelisti si ce sarbatoresc unii nebuni :)))))))
Taci...ca esti obosit !
Cine se astepta ca Steaua sa fie suspendata n-are nici o treaba cu logica. Ba mai mult, acest an cu suspendare e pedeapsa maxima pe care putea sa o primeasca Steaua.
De ce, se-mbata stelistii de bucurie iar?
canta la vena' cu lama,,,,,,asa ca la vioara!
Alpine, iti spun eu de unde poti cumpara un pic de cianura...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.