Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Pe voi v-a locit in fiecare an nu Dumnezeu ci pescarii, bucatarii si altii !!
Stire de ultima ora: "Supermarketurile au fost luate cu asalt de catre suporterii rapidisti,dinamovisti si cfr-isti! Acestia au golit rafturile de lame,funie si sapun! Rahatul alpin a fost primul care a dat buzna in unu din magazine sa fie sigur ca prinde cateva lame,funie si sapun declarand ca ,dupa disparitia lui dintre oameni,vrea sa fie inhumat pe plaiurile natale in desertul Gobi"
Muahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahahahhahahaahhahahahahhahahahahahahahhahahahahhahahahahah Cooorvelor crapati de ciuda :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nu am spus ca cea a CFR-ului a fost cea mai usoara. M-am luat strict de ce avem in grupe. Acum sa iau in urma Unirea Urziceni chiar nu avea rost.
Or fi echipe usoare dar Dumnezeu nu doarme. Chiar daca v-a iertat acum pe moment o sa va loveasca cand va este lumea mai draga pentru blaturile si aranjamentele cu care ati reusit sa acontati acest titlu.
S-ar putea la ei sa fie totusi altfel, au fost deja suspendati un an in urma cu doi sau trei exact pentru acest caz. Daca si-au ispasit deja acel an probabil mai raman doi, pana la recurs.
A Urziceni-ului a fost mai usoara din punctul meu de vedere.
Hai ca pana in faza grupelor nu este chiar atat de greu de ajuns. Insa ce ne asteapta acolo este "criminal"! Cea mai usoara grupa la care tot incerc sa o gasesc este mai grea decat ce a avut CFR anul trecut!! Repet, nu ma iau de CFR Cluj, ci doar constat.
FARA SUPARARE, DAR LA CE ECHIPE SLABE SUNT IN PRELIMINARIILE UCL,IAR STEAUA FIIND CAP DE SERIE,SANSELE SUNT DE SUB 1%,CA STEAUA SA NU INTRE IN GRUPE.
Eu citisem ca la Fenerbahce era vorba de doar 2 ani afara, plus inca unul cu suspendare, care se poate activa in urmatorii 5 ani, ca in cazul Stelei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.