Comentarii (61)

dash.berlin  •  19 August 2014, 09:53

Forta Steaua ! Baietii nostri isi vor respecta blazonul si ne vor oferi inca o seara minunata asa cum au facut-o de sute de ori .

dinamovist_infocat  •  19 August 2014, 09:49

Nu-mi vine sa cred ca echipa care joaca cel mai frumos fotbal din Romania (Dinamo), care are cei mai frumosi si mai educati suporteri(toti blonzi cu ochi albastri), cel mai destept si mai bogat patron, cei mai buni jucatori (alesi pe spranceana) NU JOACA IN CHAMPIONS LEAGUE! De ce?

khal_37  •  19 August 2014, 09:49
Postat de dinamovist_infocat pe 19 August 2014, 09:43

Eu stiam ca meciurile de Champions League sunt marti si miercuri.. luni se joaca in liga a 3-a

Cupele gen Marbella se disputa inclusiv luni bre, tu nu ai de unde sa stii cand se joaca meciurile in UCL pentru ca mizeria de echipa pe care o sustii nu a participat niciodata. Pregateste-ti berea, semintele si manelele pentru partida din seara aceasta cand Steaua va disputa play off-ul pentru accederea in grupele UCL in fata unui stadion arhiplin. Pa! De fapt...EuroPa!

cainelup  •  19 August 2014, 09:48

Continua recitalul redusilor mintal. Baaa....nu despre mine e vorba in articol ! Gainilor !

maruska82  •  19 August 2014, 09:44
Postat de dinamovist_infocat pe 19 August 2014, 09:34

Dinamo joaca azi sau maine?

inca se pregatesc

khal_37  •  19 August 2014, 09:44
Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

dar tu de ce-ti iubesti mama, nu pentru ca te-a facut? Tu de ce sustii pe fc RUSINEA ROMANIEI 1948...nu pentru ca visezi frumos?

vlad_the_impaler  •  19 August 2014, 09:44
Postat de danms pe 19 August 2014, 09:34

Te-ai trezit, sfeclă ? Ui la el ce moacă are, frustratul !!! Vezi că dinamo iar joacă cu Digi Belgravistan şi meciul e transmis la calorifer, pe elementul 3 !!! De la orele... şi ginecologie fraiere, că la somatologie+i închis azi ...

Dinamo a jucat ieri in Kurdistan, tot asa pentru Champions League, cel al pópónarilor de pretutindeni! :))

dinamovist_infocat  •  19 August 2014, 09:43
Postat de khal_37 pe 19 August 2014, 09:41

ieri.. :))

Eu stiam ca meciurile de Champions League sunt marti si miercuri.. luni se joaca in liga a 3-a

khal_37  •  19 August 2014, 09:42
Postat de cainelup pe 19 August 2014, 09:41

Ti-ai epuizat poantele alea pe care le tineai pt. Revelion ? Daca simti ca lesini ia un pahar cu apa. Aici era vorba despre pateticul Reggae, sotul baragladinei, poza de avatar n-are de-a face (daca as pune o oitza ce-ai mai zice?).

nu e nevoie de poza la avatar ca sa ne dam seama cine esti oparitule, tu esti mai prost ca noaptea.

khal_37  •  19 August 2014, 09:41
Postat de dinamovist_infocat pe 19 August 2014, 09:34

Dinamo joaca azi sau maine?

ieri.. :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7