Alte știri din fotbal
Trebuia să fie urmașul lui Hagi, dar a jucat 7 ani cu genunchii distruși: „Abia mai merg!” + Condiția pusă de Valentin Ceaușescu la Steaua și discuția ireală cu Lucescu: „Dă-ți pantalonii jos!”
0
Bogdan Andone a dezvăluit că s-au purtat consultări la nivel înalt pentru noul transfer al celor de la FC Argeș: „Am vorbit cu Man și Mihăilă”
0
Ioan Ovidiu Sabău are ambiții mari: „Eu la asta mă gândesc!”
0
Victor Dican a explicat ce a gândit în momentul tensionat din FC Argeș - Farul
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Drăgușin la debutul oficial la Fiorentina » „E o garanție pentru Grosso. De aceea a și fost transferat!”
0
Andrei Borza, debut cu o mare surpriză în Turcia! A încurcat-o pe Galatasaray
0
Debut perfect pentru Drăgușin! Pasă de gol și calificare la pas pentru Fiorentina în Cupa Italiei
0
Jucătorul dat „dispărut” de suporterii lui Dinamo a semnat în Italia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Cum a ajuns România să exporte 1.000 MW de energie chiar și cu reactoarele ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
*** e Europei ... O scârbă pecare nimeni n-o vrea în Europa ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alpine azi esti rapidist?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa imi arati mie ce club din Romania poate pastra un fotbalist cand vin emirii si pun pe masa un contract de 2 milioane euro?! Ne place sa vorbim fara sa gandim!
eu sunt in Muntenegru.Ieri cand m-am dus la plaja ,taximetristul m-a intrebat de unde sunt ... i-am zis ca sunt din Romania si el mi-a zis ... "ooooo... Steeeauua" ... era fan Partizan , stia de meciul tur 1-1 ... mi-a aratat brelocul cu Partizan ... si a zis ca Steaua este o echipa bogata...in fine ! HAI STEAUA !!!
Cainii vorbesc de "gudurat"? Voi care va inchinati la Strambu?
Echipa a vandut-o din puscarie, nu din libertate. Nu puteai nici sa-i pastrezi, ca nu-s sclavi.
Gata las toata treaba de o parte fug la chiosc sa cumpar Gazeta sa aflu secretul! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Doar cateva luni de libertate a fost nevoie ca *** sa puna Steaua pe butuci , a vandut aproape toata echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da asa este Reghe a fost magician ,numai el poate sa faca asta. Asa ceva ? Ce echipa avea Reghe atunci si ce echipa are no name Radoi ? Doar un singur titular a mai ramas din aceea echipa aproape exclusiv formata doar din internationali inclusiv Skukala la nat Poloniei.Arlauskis Sanmartean ,Keseru ,Pint. Gardos , Piovacari.etc.etc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.