INTERNATIONAL » LIGA CAMPIONILOR » VARDAR - STEAUA (ÎN TUR: 0-3), AZI, ORA 21:45, ÎN DIRECT PE PROTV, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Va ciondaniti aiurea. Este clar ca un personaj ca mm trebui sa dispara din fotbal. Nu este posibil sa ai asemenea reactii, chiar si la provocari. Omul are probleme cu capu, probleme grave. S-a vazut si cand a lovit acel suporter s-a vazut si acum...s-a vazut de atatea ori. Nu exista scuza pentru asemenea fapta. Problema este ca imaginea Stelei are din nou de suferit, grav, dar lingaii stau si acuza trustul pro si ca de obicei se arunca vina in alta parte.
era o replica pentru carol_k , dar i-au sters comentariul respectiv :)
meciul e pe planul 2 pt ca nu e important in momentul asta. chiar daca nu vor castiga, nu cred ca au cum sa piarda calificarea. dar eu cred ca vor castiga si meciul
orice contract are mii si milioane de anexe si acte aditionale. in principiu, contractul in sine nu poate face referire decat la meci in sine, dar prin anexele alea poate fi si vreo prevedere care sa le permita accesul la toaletele jucatorilor, atunci cand jucatorii sunt in ele, sau la dusuri. adevarul e ca nu putem decat sa ne dam cu parerea...in afara de cazul in care stie cineva in mod sigur si precis ce scrie in contract si in toate anexele :)
ee , asta-i o realitate crunta si greu de acceptat de unii dintre noi , printre care ma numar si eu , dar cu siguranta vom scapa de JiJi , macar pe cale naturala :))
În loc să se vorbească de meci, se comentează ce a mai făcut un dezaxat mintal, un infractor pe care nu mult îl mai desparte de revederea cu patronul său, după gratii... Diseară Steaua joacă şi pentru România, nu numai pentru ea, aşa că ar fi normal să ne bucure o victorie, indiferent cu ce echipă ţinem în campionat. Şi nu văd cum ar putea scăpa victoria, indiferent că lipsesc 2 - 3 jucători sau e primul 11! E prea mare diferenţa de valoare ca să apară cine ştie ce minune... Şi un egal ar fi mare surpriză, cel puţin pentru mine.
Nu am prietene dar pot sa-mi fabric un minim orizont de asteptare in sensul ca nimeni altul nu poate sa ne scape de impostorul infatuat de mahala...Asta e blestemul nostru !
DJ , nu prea stii ce presupune un contract de televizare al unui meci , am explicat mai jos , desi este destul usor de inteles prin simpla denumire a tipului de contract
Sunt convins ca provacarile astea marca Pro, vor continua. Asta e trustul Pro, cu toti Mironicii, Stucanii, Steriopolii, Lipovanii, etc. Oamenii iau totul persoanal si uita sa isi faca meseria, uita sa vorbeasca de fotbal. Asta a fost si intentia lor, sa provoace, sa iasa scandal. Cineva care lucreaza la Dolcesport (Paul Andone) spunea acum cateva saptamani ca trustul Pro nu vrea Steaua in Champions League pentru ca trustul Pro nu are drepturile pentru Champions League, are doar pentru EL si sunt sanse mici ca vreo echipa sa se califice acolo. Pare SF, dar de la Pro te astepti la orice. Ei l-au creat pe Becali, ei au indobitocit poporul cu State de Romania, cu stirile de la ora 5.
Este foarte corect ce ai scris.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.