Alte știri din fotbal
Dezvăluiri TARI din Giulești: Gâlcă nu e mulțumit de transferurile lui Moruțan și Paraschiv » Când poate debuta Talisson
0
Omul care a răsturnat procesul palmaresului Științei pune o întrebare-cheie, după comunicatul liderului: „Întrebați-i asta pe soții Maxim”
0
Poli Iași, zdrobită de o echipă care a jucat în cupele europene » Jucătorul transferat în toamnă e liber să plece din Copou
0
Visa la un transfer pe 50 de milioane de euro, dar acum a ajuns în liga a 3-a
0
Știri din fotbal internațional
Continuă războiul: ultimatum dat de Kylian Mbappe » Avocații francezului vor să o reclame pe PSG la UEFA!
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Radu Drăgușin, doar rezervă la oaspeți
0
Raphinha a dat din vestiarul Barcelonei: „Astea sunt obsesiile lui Lamine Yamal”
0
Lovitură pentru Real Madrid: se retrage! » Ce veste a primit astăzi Florentino Perez + Comunicatul clubului
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
Voi și toate ziarele ați preluat numai prostii, toți aceleași greșeli, e de neimaginat. Fiți corecți, faceti-va mea culpa , anunțați ca un cititor va sesizat, și mai verificați încă o data lista trimisa la uefa pe site-ul uefa. Cei 2 accidentați nu apar, dar apar Dancus (era si el de la inceput pe lista B, dar nu l-a vazut nimeni!), Vlăsceanu și Stoian (ultimii doi pe lista A). Fiți mai serioși ca să fiți nr 1. Oricum voi veți da știrea, ceilalți sunt doar niște copiator care nu verifica nimic. Sa va dau și link-ul uefa???
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au ținut un loc liber? Parcă se putea 23+4. Toma, Pantea, Perianu și Lixandru sunt eligibili pentru lista B. Probabil mai aduc pe cineva, sau precauție.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.