Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
0
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
16
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Și-a aflat adversara! Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
2
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » O schimbare la pauză
22
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Ce caută ăștia în Cupele Europene, dacă țara lor e în Asia? În plus armata lor ucide mai mulți civili decat rușii, ca să nu mai vorbim ca ocupă West Bank și Gaza de zeci de ani.
Voi sunteți umiliți mereu sau ai uitat acel 1 la 8 de acum exact 20 de ani!? Hai, fă pași, nu mai aveți nici măcar echipă!
Crapa ficateii-n dedeBeistii de teapa lu' Floco si Tibi !! :)))
Hai frustrații, mai cu viață !
La fel si prostalaii ddbisti.
Veste buna, da. Scapa 10 10sb de o noua umilinta totala - marca inregistrata. Nu vor lua 10 de la israelieni, vor lua doar 3-4
pai 4 din titularii de baza s-au retras...la olimpiada. mai ramane milton,ala care a dezertat si pe care suporterii il vor plecat. ala nu s-a antrenat pentru ca nu a fost in cantonament,sa speram ca nici nu o sa joace.
Daca ar selectiona vreo 75 de jucatori si inca vreo 45 de ar fi suspendati, restul din tot clubul sa fie accidentati, zecesebe ar putea avea ceva sanse si cu Real Madrid
cAPRA VECINULUI
Cei patru evangheliști erau trei: Luca și Matei!!!ATÂT pricep ăștia!!! Doi sunt piese de bază,doi împrumutați pe nicari și unul venit acum,neavând practic când să fie "de bază"...!!!...burke scrie,burke citim...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.