Știri din fotbal internațional
Cu cine s-a „răfuit” Lionel Scaloni, după Argentina - Capul Verde: „Greu de înțeles”
0
Columbia - Ghana, pentru optimile Campionatului Mondial » Gol în minutul 14
0
Lionel Messi, prima reacție după „șocul” trăit de Argentina cu Insulele Capului Verde
0
Argentina - Capul Verde, cel mai spectaculos meci de la Campionatul Mondial » Calificare dramatică venită în prelungiri
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
fanii cunosc adevarul, cinste lor. au dreptate.
ce tembeli pot fi...pai daca nu le place sa se duca la generali sa-i pupe in fund...ca si asa au zis ca fac alta echipa...cine o sa se duca in liga a 4-a???...Mai baga cineva bani in fotbal?
Daca suporterii nu recunosc FCSB, atunci sa se duca si sa sustina pe Dinamo.. marea echipa care se uita doar la tv.. FCSB a invins pe Trencin pentru ca Steaua e Steaua!
fcsb-ul e echipa suporterilor de gradinita care la ora21 sunt in pijamale si viseaza! ha ha ha ! forta ASA
Steaua nu e a ta, nicicand n-a fost asa !
FCSB=Fotbal Club Steaua Bucuresti restul este manipulare
"Cîţiva stelişti (i-a legitimat gsp-ul cumva?) s-au aflat în tribune si . . .", adica au facut ***. Pe ceilalti suporteri romani, cei care au sustinut echipa, nea Capraru (autorul articolului) nu-i vede si nu-i aude. Se vede modul ProSport de a vedea faptele. La brutarie!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e mai bine fara voi... o sa inceapa sa vina si lumea la stadion cu timpul...daca au rezultate...fara galerii = fara amenzi, fara stadion suspendat.....mentin ce am scris mai jos: "hai sictir si stati acasa."
hai mai ***....acum 2 ani era aceeasi steaua condusa si patronata tot de ***...si veneati la stadion.... nu va mai da bani ***??? sau ce se intampla de asa peste noapte, steaua nu mai e steaua?....niste ***...de cate ori am fost la meci, cei din sud se bat ca *** intre ei....la maximum 1 din 3 meciuri se intampla asta...cei din nord, ***.. asa ca, hai sictir si stati la voi acasa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
steaua024 are perfecta dreptate. Ar fi trebuit sa insiste sa mentina denumirea de Steaua. Oricum un fan steaua va ramane vesnic fan steaua indiferent ca se schimba stadionul, denumirea, sigla.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.