Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Bulgaroi sau Makidoni tot una . Pa.
@bvd_magheru . Boiere dami voie sa imi scot palaria :)))
Cel mai bine v-a descris poetul national : ulgăroi cu ceafa groasă, grecotei cu nas subţire; Toate mutrele acestea sunt pretinse de roman, Toată greco-bulgărimea e nepoata lui Traian! Spuma asta-nveninată, astă plebe, ăst gunoi Să ajung-a fi stăpână şi pe ţară şi pe noi! Tot ce-n ţările vecine e smintit şi stârpitură, Tot ce-i însemnat cu pata putrejunii de natură, Tot ce e perfid şi lacom, tot Fanarul, toţi iloţii, Toţi se scurseră aicea şi formează patrioţii, Încât fonfii şi flecarii, găgăuţii şi guşaţii, Bâlbâiţi cu gura strâmbă sunt stăpânii astei natii . FCSBISTII
imediat mai apar niste stele si inca un FCSB prin ligile inferioare :)))
Un articol facut si pentru voi fustratii insolventelor ca sa va mai reveniti dupa durerea si șocul trait aseara.
care liga a4a ? ... pai ce,cluburile departamentale au dreptul de a evolua in cupele europene ? gabi oprea,iordanescu,boroi si cu talpan coordonati indeaproape de mapn,or sa ia ce merita in gura ... intr-un final . au luat acum 1 luna,de la uefa...cand s-au tras la sorti meciurile din turul 2 preliminar al UCL !
Si totusi am si eu o intrebare pentru "fanii" astia. Daca FCSB nu e Steaua, atunci de ce la FRF si implicit in Liga 1 este inregistrata sub numele de FC Steaua Bucuresti? De ce pe site la UEFA actuala Steaua se numeste tot Steaua si apare in continuare ca detinatoare a intregului palmares? (sursa mai oficiala ca UEFA greu de gasit). As vrea sa imi raspunda la intrebarea asta "fanii" aia adevarati.
da ? pai daca nu e a lui ... de ce nu sunteti prezenti pe stadion ,ca sa aratati ca e a voastra ? aaa ... nu vreti sa intre bani in contul clubului...am inteles ! :) doar bannerele au ramas din cei care reprezinta peluzele...cunosc multi stelisti care nu sunt de acord cu ce fac celebrele "peluze" ! sper sa nu-i mai vad pe dopatii aia prin peluze...naivi sunt jucatorii care cred ca datorita publicului din spatele portii,au alt aplomb ! din cauza lor jucam fara spectatori...mai lasati-ma cu maimutele alea care au provocat numai rau clubului.
Astia chiar se respecta pe ei insisi . Astia iubesc STEAUA cu adevarat nu fariseii astia care o fre@ca 24 din 24 pe gesepe folosind sigla stelei !! RESPECT BAIETI !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.