Alte știri din fotbal
Giani Kiriță îl vrea transferat și căpitan la Dinamo: „Ar fi un câștig”
0
Noul căpitan al Rapidului, luat prin surprindere de decizia lui Pancu: „Am vorbit ieri cu el”
0
Sabău face lobby pentru convocarea fotbalistului la națională: „M-a surprins!”
0
„Este cel mai important contract din viața mea!” » Juan Bauza vrea să se întoarcă să joace în România
2
Știri din fotbal internațional
Murat Yakin are grijă de somnul fanilor » Selecționerul Elveției vinde saltele cu somiere în jumătate din țară!
0
Carlo Ancelotti, anunț despre situația lui Neymar
0
Zeljko Kopic, anesteziat de eliminarea dramatică a Croației: „Am demonstrat încă o dată!” + Pe cine vede favorite la trofeul suprem
1
Scandal la FIFA! 50 de eurodeputați s-au revoltat și cer măsuri drastice pentru Infantino
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
„Evitați deplasările și luați măsuri de adăpostire”. Mesaj RO-Alert și cod ...
Libertatea
Profesoară lovită de fulger în timpul unei excursii cu 14 elevi în Munții ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Viorel Pașca s-a întors la Oradea. Nu are voie să vorbească cu fiii săi, ...
Libertatea
ESTEEEEEEEEE !!!!!!! 1-1 !!!!!
E diferență mare. Silkeborg joacă într-un campionat bunuț.
Sa vedem cum se descurca FCSB-ul cu o echipa de Liga 2.Nu eu numesc asa SHKENDIJA doar am citit pe Gsp.
daca ar fi sa ne luam dupa jocul aratat pana acum, nu prea ar trebui sa fim suparati daca nu trecem de astia...!
Shkendija pentru noi este Silkeborg 2!
Deabia astept sa le scoata la FCSB fotbalul din cap,sa le.dea 4-0.ca.ne-am saturat de aroganta lui MM STOICA si de FUPEUL CIOBANULUI-BECALLI!
Este ceva ciudat la astia...nu mai au conditia aia fizica prin care isi dominau adversarii..! Probabil ca au primit ceva somatii ca Neubert sa nu le mai bage reactoare in dos...! De aici rezultatele slabe...oamenii nu mai alearga ! Chiar si asa, vor trece lejer de Tetovo...astia sunr prea slabi, nu au loc in liga 1.
Sper ca Macedoneni sa le dea cu terenul în cap
mai bine in fundul curtii decit in sufragerie ca corporatistii
m=am saturat de nea jiji....nu m-ar mira sa piarda in fata astora....daca scapi de o intreaga echipa cand vrei sa joci pe 3 fronturi atunci meriti ce iti vine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.