Alte știri din fotbal
Incredibil! Ioan Varga și-a „amanetat” jucătorii pentru a plăti salariile
0
Constantin Gâlcă a explicat ce se întâmplă cu Moruțan și Paraschiv, care n-au avut randamentul așteptat: „De asta au nevoie”
0
Și-a avertizat colegii imediat după Rapid - Petrolul: „E cel mai important meci al sezonului”
0
Eugen Neagoe a oferit declarația serii după Rapid - Petrolul 1-1: „Nu ne-au făcut adversarii «harakiri»”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi soți au cumpărat o casă în care știu că vor fi inundați, dar nu regretă ...
Libertatea
La kosovari joaca unul Sali Butka, i-a alergat familia lui Gh. Becali prin tot Moscopolele.
Trei zile m-am chinuit sa pronunt Shkendija si acum trebuie sa invat sa pronunt Drita. Au avut ghinion mare astia de la FCSB, kosovarii sunt rai de tot, i-au dat nasului de la Farul un 3-1 scurt in amicalul din Bulgaria.
Aduceți-ne echipe, că nu mai avem cu cine să jucăm! :)))) Ne-au umilit toți desculții, ... să vină kosovarii că nu mai avem cu cine să jucăm! :)))
Campioana umilințelor! Restul e gargară ieftină!
Acum ai înțeles ce am spus măi Einstein? ți-au explicat și ăștia din Macedonia.Echipa asta este total falsă,un patron/capitalist fals,o conducere falsă,antrenori falși până și voi suporterii sau ce sunteți... falși iar rezultatele spun totul.Ți-au trecut aroganțele,aerele,ifosele de vedetă? hai sus pe Maybach.
Da, da, sigur, esti tu dinamovist cum sunt eu fan Sepsi :)) E plin de dinamovisti care "cred" ca zcsb ar fi Steaua, tin cu echipa ciobanului in Cupele Europene bla bla. Ala chiar plateste pentru propaganda asta incredibil de stupida?
E musulman ma, ce naiba.
Sali Butka pentru v0i este Terminator 2 :))
HASTA SIEMPRE, *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, da, de fapt e un invingator :)) bhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahah *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.