Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
cine s-o priceapa? :D
asta cu "nu ne-au pus nici o problema!" e din ciclu` Dan Nistor! in afara de caruta de goluri care ne-au dat, nu au avut nici o ocazie! meme, meme esti la fel de penibil ca stapanul tau!
Domnul Mihai Stoica are dreptate, Fcsb-ul a fost spectatorul din tribună căruia i-a administrat un pumn avândul pe Smărăndescu și Cașalotul în spate... Viața este nedreaptă, mai ales că un asemenea culoar favorabil, al tragerilor la sorți, mai rar! ... și le-a mai dat și Gigi echipa cu o zi înainte...
Așa se întâmplă când în campionat primești pomană peste pomană de la arbitri montați pro FCSB.Cand ieși în Europa și arbitri va arbitrează corect sunteți praf! În campionatul trecut ați primit moka 14 puncte cu care ați câștigat ,pe nedrept campionatul!
Dacă era ostil arbitrul dădea fault pentru cehi la golul lui Olaru ...
Orice arbitraj corect, este ostil..Barsan, Kovacs, Petrescu, Dima..trebuie să arbitreze indiferent de competitie....golurile din corner nu se pun...11 m..este valabil numai pentru FCSB...stie Ciolacu cum...!
Când în campionat primești pomeni după pomeni de la arbitri atunci așa se întâmplă în Europa unde arbitrii nu mai sunt montați de CCA pro FCSB!
Dar și primiți gratis penaltiuri în campionat!Asa faceți mereu și apoi primiți dreptul de a juca în Europa!
Mai îmbătrânește omul, dar ăsta a pierdut controlul realității!
Este ceva adevar in ceea ce spune: arbitru danez - dincolo antrenor danez si inca trei danezi pe linia de fund ... Nici vorba de cei 5% dati gazdelor ... In rest, ne-au luat tare si ne-au ciuruit inainte sa ne trezim. Simplu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.