Alte știri din fotbal
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
0
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
1
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Joao Lameira, vândut de Oțelul » Ce sumă vor încasa gălățenii
1
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
0
Microbuzul cu suporterii lui PAOK, spulberat pe șoseaua din România! Șapte morți și trei răniți » Posibilele cauze descifrate de specialistul Titi Aur
7
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu de la Genoa” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
Astia is ziaristi impartiali? De ce Nu se semneaza cel ce scrie articolul..intr-o seara in care joaca o echipa romaneasca in Europa..publicati articole din astea..bravo Gazeta..tind sa cred in vorbele lui Ionut Chirila
mai lipsea sa spuna "dute dinamo". incredibil.
nu contiaza noi aviem *** ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEE ALEEEEE
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Manolache, cate clone ai la comentarii, ma?
CE ARTICOL :))))))))))
Nu o sa ajungeti niciodata la nivelul Stelei #mereusubnoi
care este rostul acestui articol?? pe bune. in seara asta joaca o echipa romaneasca, pe care o vom sustine cu totii (indiferent ca tinem, ca mine, cu sportul studentesc, cu craiova, cu u cluj, cu rapid sau cu timisoara)!
Liviu Manolache, mare fecesebist pe facebook si "jurnalist impartial" la ziarul de palat al lui gheorghe becali. Asa a ajuns gazeta sporturilor. Tolontane, fa o ancheta printre tiriplicii astia, ca fac de ras meseria de ziarist!
Liviu Manolache 2 hrs · -Doar 25.000 la revenirea în Europa după 5 ani; -Doar 7.134 la primul meci acasă din ediţia curentă; -Doar 1.711 la ultimul joc disputat pe teren propriu; -Doar Dinamo Bucureşti! #coregrafii #pestegard #UCL #doarstadioncupista #coregrafiecufustite Astfel de oameni au ajuns sa semneze articole tendentioase pe gsp. Nea Ovi, nu facem si noi ceva cu impartialitatea asta? Caracterule!
Ziarul de palat loveste din nou :)) Mama, ce jenanti sunteti, mai jurnalicilor...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.