Alte știri din fotbal
Fostul antrenor de la FCSB știe ce se va întâmpla cu Marius Baciu: „Îi va fi foarte greu”
0
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului”
0
Știri din fotbal internațional
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
Gura mica ca e plina si mare grija la veste sa nu le ia vantul! Si de asemenea mare grija sa iasa un selfie reusit mandrii ca sunteti la un meci de poveste: umilinta pe teren, umilinta si in tribune!
Doar dinamo Bucuresti - la semnalul urmator - Ridicati fustitele
Nu iau partea fcsbistilor, dar cine se pregateste de champions league de 20 de ani? DOAR DINAMO BUCURESTI
mai bine .. pune msg ..| Doar Negoita | :))) de ce nu urmati voi pasii si jucati fotbal .. ce amuzanti sunteti .. ca sa va inchid gura .. va zic doar Elf, McNec si academia pescarilor ..
Nu e nici o farsa: danseaza Contra in fustita!!!!
Doar dinamo Bucuresti, cea mai proasta la coeficienti!
Ce sa faci? Noi ramanem cu performantele fotbalistice, iar ei raman cu bucuria ca moare capra vecinului. Ii inteleg e greu sa fii o potaie frustrata de care isi bat toti joc de tine.
cand unii castigau CCE , altii furau Gheata de Aur pana s-a hotarat desfiintarea trofeului ... cand unii jucau o semifinala de EL , altii serbau incendierea tribunei ... cand unii aduceau la Bucuresti echipe de Top 10 ale Europei ( Chelsea , City ) , altii considerau ca cea mai mare realizare din istoria lor e coregrafia regizata in lipsa galeriilor traditionale
Vai de mamaliga voastra. SUNTETI SI VETI RAMANE MEREU IN UMBRA STELEI.PENIBILII EUROPEI SI RUSINEA ROMANIEI.
EU I-AS LASA SA AFISEZE CE VOR EI, DIN MOMENT CE PLATESC BILET .... DAR DE PREFERAT ESTE SA AFISEZE LA MECIURILE LOR DAR NU INTELEG CE VOR SA ZICA CU ,,DOAR DINAMO BUCURESTI'' POATE CA DOAR DINAMO NU JOACA IN CUPELE EUROPENE?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.