Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns lui Victor Pițurcă: „E grav!” + I-a luat apărarea lui Darius Olaru
0
Gigi Becali, noutăți de la FCSB: „Ei doi pleacă” » Ce i-a cerut Florin Tănase la negocieri: „Nu merge așa, bă!” + a jignit un fotbalist: „Ciurucuri”
0
Gigi Becali, intervenție de la noua biserică din Voluntari
0
L-a blocat pe Mbappe, apoi „a comis-o”! Cine este Alaa Bellaarouch, viitorul „câine roșu”
0
Știri din fotbal internațional
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP pune tunurile pe o națională de la Mondial: „Dezastruoasă!”
0
Șocant! Antrenament lângă ruine: „Tribuna s-a prăbușit pe partea greșită”
0
Eliminați rușinos de la Campionatul Mondial, turcii au cerut rejucarea meciului!
1
Jurgen Klopp despică toate controversele de la CM 2026: „Sunt prea multe meciuri, nu ai nevoie de două minute să bei apă”
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
2
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Ce a postat Nicușor Dan pe Facebook, după baia de mulțime de la miezul ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Un profesor de matematică din Câmpina spune că Evaluarea Națională „a fost ...
Libertatea
Ziaristi de doi bani ! Cred ca jubilati de fericire ca l-a schimbat pe Deac. De valoarea voastra, ca "ziaristi" ce parare aveti ? Cu siguranta, daca s-ar face un campionat al ziaristilor din Europa voi ati fi in divizia C.
Ziaristi de doi bani ! Cred ca jubilati de fericire ca l-a schimbat pe Deac. De valoarea voastra, ca "ziaristi" ce parare aveti ? Cu siguranta, daca s-ar face un campionat al ziaristilor din Europa voi ati fi in divizia C.
Ziaristi de doi bani ! Cred ca jubilati de fericire ca l-a schimbat pe Deac. De valoarea voastra, ca "ziaristi" ce parare aveti ? Cu siguranta, daca s-ar face un campionat al ziaristilor din Europa voi ati fi in divizia C.
Ziaristi de doi bani ! Cred ca jubilati de fericire ca l-a schimbat pe Deac. De valoarea voastra, ca "ziaristi" ce parare aveti ? Cu siguranta, daca s-ar face un campionat al ziaristilor din Europa voi ati fi in divizia C.
Ziaristi de doi bani ! Cred ca jubilati de fericire ca l-a schimbat pe Deac. De valoarea voastra, ca "ziaristi" ce parare aveti ? Cu siguranta, daca s-ar face un campionat al ziaristilor din Europa voi ati fi in divizia C.
Daca doriti sa invatati poker de la profesionisti si sa primiti bani fara depozit cu care sa incepeti, intrati pe a n y t w o . ro Scoala poker (lectii poker, traininguri video), cele mai bune oferte de rakeback pe cele mai mari site-uri de poker si 20 de euro gratis la unibet pe any two . r o
ca de obicei faceti stiri din nimic, mai ales dl. botezatu. scrieti adevarul, uitati-va pe notele din ziarele de specialitate, nici macar nu va pricepeti la fotbal. sunt comentatori care nici nu stiu numele jucatorilor este unu la digi care de un an de zile inca il confunda pe iliev cu gaman. cred ca iliev s-a ras in parti pentru el :). luati banii degeaba
RESPECT pt toti cei care ati fost si sunteti corecti!!! Asta este atitudinea de care trebuie sa dam dovada noi suporterii, putem polimiza cu sau fara argumente dar trebuie sa ne aratam respect unul altuia!!! O sa avem fotbal adevarat cand noi suporterii nu sa mai punem botu' la prostiile scrise de nemernicii astia si o sa ne respectam intre noi!!! Hai Romania, rusine GSP!!!
Asa...noua ne filtrati cuvintele mai dure, dar voi in cloaca aia de gsptv varsati laturi de dimineata pana seara.
Tipic romanesc...ne atacam conpatriotii doar pt. faptul ca vine de la o echipa sau de la alta. Ne atacam doar ca unu e din nord si nu din est, ca e blond si nu e saten. Deac a muncit mult pt. a ajunge acolo si vii tu acuma, parvenitule, sa il faci praf...si Stefan Radu in primul meci la Lazio a fost fluierat de fani pt. ca era timid, emotionat si acuma nu ii mai ia nimeni locul in echipa. Chiar daca ar fi adevarat, ar trebui sa il aperi, ca e roman...je.gule!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.