Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
1
Fostul jucător de la FCSB și Dinamo, prezentat oficial în Liga 3
0
FC Argeș a pus ochii pe unul dintre cei mai apreciați străini din Superliga
0
Moment halucinant la conferința lui Gigi Becali! A pălmuit un jurnalist: „Șterge facebookul!”
13
Știri din fotbal internațional
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
0
Jed Spence dă vina pe religie pentru gestul controversat de la Cupa Mondială
0
Edi Iordănescu s-a întâlnit cu Ancelotti și a rămas uluit: „M-a blocat”
0
Răzvan Lucescu e pe lista scurtă! Îl vor în locul lui Sergio Conceicao
0
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
4
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
pt kagliostro,sa stii si tu la la nemti,nota cea mai mare este 1 si cea mai mica 5,asa ca esti in confuzie totala!
Va asteptam pe fcbayern.ro
Dl ziarist Aurelian Botezatu, ai scris un articol de toata jena. Daca nu l-ai scrs la comanda cuiva, atunci fi onorabil si cere-ti scuze pe site. Cand vezi ca toti romanii care scriu post-uri la acestarticol, iti spun ca ai scris un lucru neadvarat, pai atunci iti ceri scuze sau reedtezi articolul - sti vorba aia "Cand doi oameni iti spun ca esti beat, pai apoi te duci tata si te culci"
Rusine ba botezatule, n-ai vazut meciul dar scrii din ce ti-au zis unii si altii.
Nu inteleg, cum de ajung toti prostanacii sa scrie ptr un ziar cu asemenea popularitate? Asta e articol?? RUSINE!! Ziarist de 2 lei!! Un articol mai penibil nici ca am mai citit in ultima vreme...
Pe zi ce trece, acest ziar imi provoaca mai multa scarba si greata!!! Nu va e rusine sa scrieti asemenea aberatii?? Eu am vazut meciul, ptr ca m-a interesat in mod deosebit la aflarea vestii ca Deac e titular. Acel baiat Benedikt Howedes, nu numai ca a luat rosu, dar i-a si dat pasa de gol lui Bastos la golul francezilor. Deac nu s-a remarcat deosebit, dar nici n-a jucat prost, cum lasati voi impresia. Daca era Tanase, cred ca il laudati pana peste cap!! CAPU SUS CIPRIAN DEAC! RUSINE
Eu cred ca esti praf domnule ziarist, daca fotbalul e prea dificil pt tine ce sa mai zicem de alte sporturi cu reguli mai complexe. Lasa-te de comentarii si articole cretine scrise dupa rezumatele de la televizor si mai documenteaza-te si din alte surse inainte sa arunci doua randuri aiurea pe hartie. Pe voi nu va controleaza nimeni sa vada ce postati? Si nu se uita nimeni pe comentariile de la articolele scrise? Atunci e destul de grav pt ca unii ar trebui sanctionati pt incompetenta. l
Botezatule esti penibil.Prin oameni ca tine se continua tipul jegos de presa pentru care s-a schimbat legea dreptului de autor.Ati minimalizat prestatiile Unirii de anul trecut,prin indiferenta,iar acum loviti CFR-ul.Buni sau rai ei reprezinta Romania. Astazi josnicia atinge cote inimaginabile.Sa-l ataci pe un jucator al echipei nationale doar pentru a satisface orgoliul becalian mi se pare prea mult. P.s.Va dau o stire de prima pagina:Romania in finala Campionatului European de tenis de masa.
Ia te uita... au aparut si doi dinamovisti care isi dau cu parerea pe aici ... bai baieti, cantati la alta masa daca nu ati vazut meciul si la cum a jucat Deac. Bine ca aveti voi echipa aia a voastra de CL cu niste superstaruri de jucatori si o sa rupeti tot un deceniu de acum incolo. Sunteti niste frustrati cand veeti ca altu e mai bun ca voi.
GSPula dc tot inventati aveti ciuda ca no joaca nici un stelist in CL deac a fost schimbat pentru ca un fundas a luat ROSU aia dc nu mentionati si trebuia sa schimbe tactica magatha am urmarit meciul si deac a jucato foarte bine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.