Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
gol frumos, de mare fotbalist
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Ai sa-mi bag bula ce noroc pe copitate.
de asta e Iancu fotbalist care trebuie jucat mereu.Cand joci ca o cizma, e jucator care face diferenta din nimic
Ca rival si Dinamovist spun multa muiceala in vorbitoarea machedonului hapsin si sa de-a cel de sus sa o mierleasca acolo la pirnaie...sa ajunga acasa liber intre 4 scinduri pentru bataia de joc care o face distrugind Steaua. Incaseaza lovele dar face sula-bula transferuri de doi parai. Bataie de joc pentru fotbalul Romanesc. Sint rival intern dar la meciurile internationale ma doare pentru orice echipa Romaneasca. Sper ca Steaua sa ajunga in Liga unde isi doresc suporterii. Asta inseamna mult pentru toata Romania si fotbalul Romanesc. Afara cu hotii din Romania care distrug sportul rege.
goooooooooooooooool
gooolll si frumos
mure...
ce bine se aud suporterii nostri, or fi 3 4 sute?
Gol Iancu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.